Łusiak Krzysztof Zakład Higieny Sanitarnej

Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja
ul. Połaniecka 15 lok. 7, 22-100 Chełm lubelskie
(5 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Łusiak Krzysztof Zakład Higieny Sanitarnej działa w branży Dezynfekcja dezynsekcja i deratyzacja. Siedziba firmy znajduje się w województwie lubelskim w miejscowości Chełm.
Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działalności Łusiak Krzysztof Zakład Higieny Sanitarnej, skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: ddd@zhs-chelm.pl lub telefon: 606 500...
Siedziba firmy Łusiak Krzysztof Zakład Higieny Sanitarnej znajduje się pod adresem 22-100 Chełm ul. Połaniecka 15 lok. 7. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że w ofercie firmy Łusiak Krzysztof Zakład Higieny Sanitarnej znajdziesz to, czego poszukujesz. Firma dokłada wszelkich starań, aby oferowane przez nią usługi były na jak najwyższym poziomie.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
T
Tadeusz
Firma w pełni profesjonalna. Usługa wykonana szybko i sprawnie.
K
S
Krystian Sosnowski
Pana Krzysztofa Łusiaka poznałem będą w trudnej sytuacji finansowej. W owym okresie pojawiły mi się w mieszkaniu prusaki. Zadzwoniłem do ZHS z prośbą o informację jak małym nakładem kosztów mógłbym się ich pozbyć. Podczas szczerej rozmowy pan Krzysztof słysząc o moich kłopotach zgodził się wykonać dezynsekcję nieodpłatnie za co mu szczerze dziękuje. Okazało się że jest człowiekiem wrażliwym i rzetelnym, który zna się na swojej robocie. Prusaki zniknęły.
Z
J
Zbigniew Jaworski
Pracuję w firmie zajmującej się przetwórstwem owoców i warzyw, w której szkodliwe gryzonie i owady stwarzały problem z zachowaniem odpowiednich warunków produkcji. Nawiązaliśmy współpracę z ZHS Chełm i była to trafna decyzja. Pan Krzysztof Łusiak znakomicie wywiązuje się ze swoich zobowiązań.
S
A
Stanisław Augustyniuk.
Jestem managerem w firmie zajmującej się produkcją artykułów spożywczych. Jednym z warunków zawarcia umowy z kontrahentem było spełnienie warunków higieny sanitarnej według europejskich standartów. ZHS pana Łusiaka posiada Certyfikat CEPA świadczący o tym co ułatwiło nam negocjacje. Pracownicy ZHS na bieżąco monitorują i zwalczają zagrożenia sanitarne w naszym zakładzie. Firma pana Łusiaka jest w pełni profesjonalna. Polecam.
K
P
Kazimierz Paprocki.
Posiadam niedużą piekarnię i do tej pory miałem problem ze zwalczaniem prusaków i myszy. Po nawiązaniu współpracy z ZHS pana Łusiaka problem został rozwiązany. Pracownicy firmy monitorują sytuację i na bieżąco interweniują. Polecam.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.