Firma Raczkiewicz Anna Raczkiewicz

Wyposażenie klubów bilardowych
al. Warszawska 85, 20-803 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
603 114 789
603114789
bill.art@raczkiewicz.pl
817466984
Adres korespondencyjny
al. Warszawska 85, 20-803 Lublin lubelskie

Informacje

Opis działalności
Firma Raczkiewicz to ćwierć wieku działalności i tworzenia niepowtarzalnych, niezwykle dopracowanych wysokiej klasy stołów bilardowych. Zadowolenie naszych Klientów to dla nas priorytet.
Produkty i usługi
Nasza firma to wiele lat doświadczeń działamy bowiem nieprzerwanie od 1992 roku. Tworząc firmę chcieliśmy łączyć artystyczną elegancję z praktycznością stołów bilardowych.

Mnóstwo zadowolonych Klientów to najlepszy dowód, że nam się udało.
Najwyższa jakość naszych produktów to kwestia, którą traktujemy pierwszoplanowo. Dzięki temu nasze stoły spotykają się z życzliwym przyjęciem nawet ze strony wyjątkowo wymagających Klientów.
Możemy dla Państwa stworzyć stół według dostarczonego projektu lub jednego z posiadanych. Ozdobimy go rzeźbą, intarsją lub zastosujemy inne techniki zdobnicze zgodnie z życzeniem Klienta. Możliwe jest również dopasowanie go stylem i kolorystyką do konkretnego wnętrza. Wszystkie elementy wykonujemy ręcznie począwszy od obróbki drewna, poprzez formowanie i barwienie skóry, kończąc na cyzelowaniu ozdobnych elementów z mosiądzu. Dzięki temu jest to unikatowe rękodzieło.
Wykonujemy stoły takich, typów jak:
- pool,
-snooker,
- karambol.
Wszystkie stoły powstają w rozmiarach od 7ft do 12 ft.
Podstawę konstrukcji stanowi drewno. Używamy egzotycznych gatunków drewna pochodzącego z Afryki i Ameryki Południowej, jak Amazakoue, Acajou, Badi, Bete, Bubinga Curupixa., a także dąb europejski.
Łuzy i koszyki powstają z naturalnej skóry juchtowej, barwionej zgodnie z życzeniem Klienta. Do wykonania blatów do stołów używamy włoskiego łupka, który pokrywamy suknem od renomowanych marek europejskich.
Powierzchnię możemy wykończyć matowymi lakierami, połyskiem lub szlachetną politurą. Polecamy też dodatkowe wyposażenie stołu, w tym stojaki i wieszaki na kije współgrające stylowo z samym stołem, a także kije, bile, oświetlenie, kredę i inne.
Indywidualnie ustalamy cenę. Wliczony jest w nią transport i montaż na miejscu wskazanym przez Klienta. Nasza oferta obejmuje całą Polskę.

Wykonanie stołu trwa od 3 tygodni do 2 miesięcy. W zależności od modelu udzielamy gwarancji na okres od 2 do 6 lat równocześnie zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Serdecznie zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń