Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Eurocash S.A. Eurocash Dystrybucja w Panoramie Firm

Opis działalności

Eurocash Dystrybucja wchodzi w skład Grupy Eurocash S.A. – lidera na rynku dystrybucji FMCG w Polsce (artykułów szybkozbywalnych). Jednostka biznesowa powstała w wyniku połączenia Eurocash S.A. i Tradis Sp. z o.o. w kwietniu 2014 roku. Jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem, skutecznie wspierającym rozwój przedsiębiorców prowadzących działalność detaliczną w sektorze FMCG. Naszym celem jest zwiększanie konkurencyjności naszych Klientów i budowanie ich przewagi na rynku.

O nas

Działalność Eurocash Dystrybucja opiera się na 20-letnim doświadczeniu w branży FMCG. Jednostka biznesowa prowadzi dystrybucję towarów spożywczych i chemiczno-kosmetycznych do Klienta. Działalność firmy oparta jest na bazie 7 makroregionów, obejmując zasięgiem całą Polskę. Po połączeniu Grupy Dystrybucyjnej Tradis z Grupą Eurocash posiadamy razem: 12 Centrów Dystrybucji i 36 oddziałów przeładunkowych o łącznej powierzchni 0,5 mln mkw., 27 tys. produktów, flotę 900 samochodów dostawczych zaopatrującą niemal 123 000 klientów.

Nasi główni klienci
* supermarkety,
* delikatesy,
* sieci franczyzowe i partnerskie (Groszek, Lewiatan, Euro Sklep, Gama),
* stacje benzynowe (PKN Orlen, Lotos, Statoil, Lukoil),
* liderzy w swoich kategoriach: HDS, Lyreco, Superpharm, Cinema. City, Wars.

Marki i specjalizacje

Wśród asortymentu, jakie Eurocash Dystrybucja oferuje swoim Klientom, można znaleźć takie marki, jak: Lipton, Ferrero, Delecta, Bonduelle, Milka, Pudliszki, Winiary, Tchibo, Jacobs, Lubella, Jutrzenka, Solidarność, Wedel, Łaciate, Danone, Hochland, Neptun, Lisner, Mlekpol, Rama, Hortex, Tiger, Tymbark, Kubuś, Cisowianka, Nivea, Regina, Vizir, Bella i wiele innych.

Produkty i usługi

Dysponujemy profesjonalną kadrą Przedstawicieli Handlowych, którzy służą wsparciem i fachową wiedzą o rynku FMCG. Gwarantujemy kompletność i terminowość dostaw, poprzez sprawny system logistyczny i rozbudowaną sieć magazynów. Dzięki unowocześnionej platformie elektronicznej eHurt możemy jeszcze szybciej realizować Państwa zamówienia.
Naszym niewątpliwym atutem jest stała szeroka oferta składająca się aż z 27.000 pozycji asortymentowych! Aby to osiągnąć współpracujemy z ponad 600 ogólnopolskimi i lokalnymi producentami. Asortyment podzielony jest na grupy towarowe, z których najważniejsze to:
* Nabiał i tłuszcze,
* Słodycze,
* Produkty spożywcze dla dzieci,
* Koncentraty spożywcze,
* Przyprawy,
* Kawy i herbaty,
* Przetwory zbożowe,
* Konserwy, dania gotowe,
* Alkohol,
* Napoje,
* Chemia i kosmetyki.

I właśnie dlatego jesteśmy w stanie zaspokoić większość potrzeb asortymentowych każdego detalisty, a wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów wciąż poszerzamy naszą ofertę.

Certyfikaty

Nasze działania zostały docenione przez Klientów w ogólnopolskich plebiscytach organizowanych przez wydawnictwa branżowe (Hurt&Detal, Wiadomości Handlowe). Wysoki poziom naszych usług został doceniony przez Klientów, czego dowodem są wielokrotnie przyznane tytuły Dystrybutora Roku i Złotego Paragonu.


Opinie

0/1000
Miła współpraca , fachowa obsługa . Polecam
2012-03-06
Bardzo polecam
2012-02-09
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij