"Spółdzielnia Pracy Kominiarzy"

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Bronowicka 7, 20-301 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(3)
(4)
NIP
7120103166
Telefon

Informacje

Siedzibą "Spółdzielnia Pracy Kominiarzy" jest Lublin w województwie lubelskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Sprzątanie wnętrz i mycie okien.
Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferowanych przez firmę produktów i usług, możesz skontaktować się z nią drogą telefoniczną: (81) 74...
Z przedstawicielem firmy "Spółdzielnia Pracy Kominiarzy" możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 20-301 Lublin ul. Bronowicka 7,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych "Spółdzielnia Pracy Kominiarzy".

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.