Barbara Klauser Adwokat

Profesjonalne usługi kancelarii adwokackiej

Doradztwo prawne
ul. Chmielna 2/11, 20-079 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
608 305 511
Barbara Klauser Adwokat

Informacje

Opis działalności
Kancelaria adwokat Barbary Klauser od początku swego istnienia jest niezależną firmą prawniczą, nastawioną na świadczenie profesjonalnej pomocy prawnej. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie.
Produkty i usługi
Poniżej prezentujemy zakres usług prawnych świadczonych przez Kancelarię na rzecz osób indywidualnych oraz mniejszych czy większych firm i przedsiębiorców.

PRAWO PRACY
W sprawach z zakresu prawa pracy Kancelaria reprezentuje pracowników i pracodawców przed sądem pracy. Udzielamy również porad prawnych z zakresu prawa pracy, sporządzamy opinie prawne oraz zajmujemy się doradztwem prawnym,

PRAWO KARNE
Prowadzenie spraw karnych obejmuje obronę podejrzanych i oskarżonych oraz występowanie jako pełnomocnik pokrzywdzonych czy oskarżycieli posiłkowych. Kancelaria prowadzi również sprawy karne związane z obrotem gospodarczym.

PRAWO CYWILNE
W sprawach cywilnych reprezentujemy Klientów (powodów, pozwanych, wnioskodawców, uczestników, interwenientów, wierzycieli czy też dłużników) przed sądem pracy oraz komornikiem sądowym.

PRAWO RODZINNE
W sprawach rodzinnych Kancelaria reprezentuje Klientów przed sądem oraz udziela porad prawnych w tymże właśnie zakresie. Bierzemy udział w sprawach o rozwód czy alimenty oraz staramy się doprowadzić sprawę do korzystnego rozwiązania.

PRAWOGOSPODARCZE
Kancelaria prowadzi stałą obsługę prawną przedsiębiorców. Usługi prawne dla przedsiębiorców obejmują również prowadzenie postępowań przed sądem gospodarczym.

PRAWO - UBEZPIECZENIA SPOŁECZNE
Usługi prawne świadczone przez Kancelarię obejmują również sprawy z zakresu ubezpieczeń społecznych. Sporządzamy odwołania od decyzji ZUS odmawiających wypłaty zasiłków, nakazujących ich zwrot oraz stwierdzających niepodleganie ubezpieczeniom społecznym z powodu pozorności umowy o pracę.

Poza tym zajmujemy się sprawami obejmującymi:
- odszkodowania,
- zadośćuczynienia,
- odszkodowania za błędy medyczne,
- odszkodowania za szkody komunikacyjne.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej, celem zapoznania się ze szczegółową ofertą.
Marki i specjalizacje
Kancelaria stale współpracuje z szerokim gronem specjalistów z różnych dziedzin wiedzy, dzięki czemu jest w stanie udzielić wszechstronnej pomocy, nawet w najbardziej skomplikowanych sprawach.

Siedzibą Kancelarii jest miasto Lublin. Zakres terytorialny działalności nie jest jednak w żaden sposób ograniczony.

- Adwokat,
- Prawo pracy,
- Prawo cywilne,
- Prawo rodzinne,
- Prawo gospodarcze.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń