Britt Group Sp. z o.o. Tarka Studio

Zajmujemy się produkcją mebli

Meble
ul. Inżynierska 8M, 20-484 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Britt Group Sp. z o.o. Tarka Studio
ul. Inżynierska 8M, 20-484 Lublin lubelskie
NIP
9462544242
Telefon
Britt Group Sp. z o.o. Tarka Studio

Informacje

Opis działalności firmy Britt Group Sp. z o.o. Tarka Studio w Lublin
Prowadzimy Studio Mebli Kuchennych Tarka Studio, którego siedziba znajduje się w Lublinie. Właścicielem firmy jest Tomasz Tarka.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w produkcji mebli na indywidualne zamówienie Klienta. Przygotujemy dla Państwa projekt dopasowany do potrzeb, sporządzimy pomiary, a następnie pomożemy w doborze materiałów i wykończeń oraz sprzętu AGD. Zajmujemy się montażem zamówionych u nas mebli. W ramach naszych usług tworzymy:
- meble do kuchni,
- meble do łazienki,
- meble do pokoju,
- meble do sypialni,
- meble do garderoby.

Oferujemy blaty postformowane Egger, które doskonale sprawdzą się do kuchni, łazienek, biur i domowych salonów, a także obiektów usługowych. Są bardzo odporne na ścieranie, zadrapania i uderzenia. Znajdą Państwo u nas szeroki wybór frontów i uchwytów. Zapewniamy akcesoria kuchenne, w tym organizery, plastikowe wkłady i gotowe moduły.

Tworzymy meble, w których znajdzie się miejsce na naczynia, sztućce, garnki, środki czystości czy artykuły spożywcze. Dbamy o to, by nasze meble wyróżniały się nie tylko doskonałym wyglądem, ale też pełną funkcjonalnością.

Zapewniamy wysoką jakość wykonania, fachowe doradztwo oraz konkurencyjne ceny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Firma Britt Group Sp. z o.o. Tarka Studio z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń