Wiesz jak się skutecznie zareklamować w Panoramie Firm?

Zacznij teraz. Wypełnij formularz. Skontaktujemy się z Tobą. Doradzimy.

" Niniejszym listem referencyjnym chce wyrazić duże zadowolenie ze współpracy z firmą Eniro. Uprzejmie informuję, iż w listopadzie 2013 roku rozpoczęliśmy współpracę w zakresie Hurtowego Biura Numerów. Śmiało mogę potwierdzić, iż firma Eniro to godny polecenia partner biznesowy, rzetelny, słowny, wykazujący się profesjonalizmem na wszystkich płaszczyznach współpracy ... "

Orange. Systemy i usługi telekomunikacyjne, Warszawa

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4 w Panoramie Firm

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny nr 4

Dobro Pacjenta jest naszą najważniejszą wartością i celem.

ul. Jaczewskiego 8
20-954 Lublin, woj. lubelskie
dodatkowe dane kontaktowe
 1. poniedziałek:
  08:00 - 16:00
 2. wtorek:
  08:00 - 16:00
 3. środa:
  08:00 - 16:00
 4. czwartek:
  08:00 - 16:00
 5. piątek:
  08:00 - 16:00
 6. sobota:
  zamknięte
 7. niedziela:
  zamknięte
Informacje

Opis działalności

Dobro Pacjenta jest naszą najważniejszą wartością i celem. Jesteśmy zespołem ludzi o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych. Wykonujemy wysokospecjalistyczne świadczenia zdrowotne, prowadzimy działalność dydaktyczną, naukowo-badawczą oraz promocję zdrowia na najwyższym poziomie.

O nas

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 to obecnie największy szpital lubelszczyzny, zatrudniający wybitnych specjalistów, kierowników jednostek dydaktycznych Uniwersytetu Medycznego w Lublinie i konsultantów różnych szczebli. Z kadry tej wywodzą się prekursorzy nowatorskich rozwiązań w dziedzinie medycyny, autorzy wielu publikacji naukowych, organizatorzy prestiżowych konferencji medycznych i warsztatów praktycznych. Zatrudniamy specjalistów, których nazwiska wiele mówią w świecie medycyny i u których pacjenci chcą się leczyć. W 2014 roku co 10-ty pacjent naszego Szpitala pochodził z poza województwa lubelskiego a w niektórych Klinikach pacjenci z innych regionów kraju stanowili blisko 30% hospitalizowanych.

Szpital dysponuje 812 łóżkami zgromadzonymi w 30 wysokospecjalistycznych Oddziałach szpitalnych, w których leczy się rocznie ponad 50 000 pacjentów, a w Poliklinice i Szpitalnym Oddziale Ratunkowym udzielamy ponad 180 000 porad.

SPSK Nr 4 w 2014 r roku obchodził 50-lecie swojego funkcjonowania na rynku ochrony zdrowia. Najwyższe kwalifikacje zawodowe, całkowite oddanie się pacjentom i pełnia zrozumienia dla ich potrzeb w trudnych chwilach choroby sprawiają, że szpital jest placówką przyjazną pacjentom. Potwierdzają to uzyskane certyfikaty a także zajmowane wysokie lokaty w plebiscytach i rankingach branżowych.

Szpital wciąż dąży do poprawy warunków lokalowych celem zabezpieczenia jak najwyższych standardów w trakcie leczenia pacjentów oraz realizacji usług. Najpoważniejszym projektem ostatnich lat była budowa nowego Bloku Operacyjnego, Sal wybudzeń, Oddziału Intensywnej Opieki oraz Centralnej Sterylizacji.

Rejestracja czynna jest w dniach:

Poniedziałek, wtorek, czwartek, piątek - w godz. 7.00 - 14.35
okienko dyżurne w godz. 14.35 - 15.35 - tel. 81 724 45 04

Środa - w godz. 8.00 - 15.35
okienko dyżurne w godz. 15.35 - 17.00 - tel. 81 724 45 04

Nasi główni klienci

TELEFONY DO REJESTRACJI
Kasa + Poradnia Ortopedyczna, Torakochirurgiczna, Kardiochirurgiczna - 81 724 45 01
Poradnia Ortopedyczna, Torakochirurgiczna, Kardiochirurgiczna - 81 724 45 02
Poradnia Endokrynologiczna, Diabetologiczna, Ginekologiczna, Neonatologiczna - 81 724 45 03
Poradnia Gastroenterologiczna, Chirurgiczna, Reumatologiczna - 81 724 45 04
Poradnia Neurologiczna, Nefrologiczna, Transplantacji Nerek, Chirurgii Naczyniowej, Immunologiczna - 81 724 45 05

Marki i specjalizacje

- Najlepsza opieka lekarzy rodzinnych - zapisy
- Zakład Fizjoterapii - kąpiele, masaże
- wysokospecjalistyczne konsultacje lekarskie
- diagnostyka wysokospecjalistyczna (rezonans magnetyczny, tomografia komputerowa)

Zapraszamy do korzystania z naszych usług bez względu na miejsce zamieszkania.

Możliwość bezpłatnego wypożyczenia pompy insulinowej dla kobiet z cukrzycą typu 1
Zainteresowane kobiety prosimy o kontakt: Klinika Endokrynologii IV p. tel. 81 7244668, 81 7244274

Produkty i usługi

Szpital dysponuje 873 łóżkami zgromadzonymi w 26 wysokospecjalistycznych Klinikach i Oddziałach, w których leczy się rocznie prawie 50 tysięcy Pacjentów.

Wiele Klinik cieszy się uzasadnionym prestiżem w kraju i za granicą z uwagi na stosowanie nowoczesnych i prekursorskich metod diagnostyczno - leczniczych.

Klinika Otolaryngologii i Onkologii laryngologicznej zasłynęła z zastosowania pionierskiej metody leczenia wad słuchu przy użyciu implantów Baha.

Zabiegi z zakresu radiologii zabiegowej, które obecnie należą do standardów leczniczych, wprowadzone zostały w Lublinie jako pierwsze w Polsce.

Szczególnymi osiągnięciami może również pochwalić się Klinika Położnictwa i Perinatologii kierowana przez Prof. dr hab. n. med. Jana Oleszczuka - autora programu trójstopniowej opieki perinatalnej w województwie lubelskim, którego wdrożenie zaskutkowało znacznym zmniejszeniem umieralności okołoporodowej.

Dzięki nowoczesnej aparaturze m.in. najnowszej generacji tomografowi komputerowemu, magnetycznemu rezonansowi jądrowemu oraz bogatemu zapleczu diagnostycznemu w Szpitalu wykonuje się ogromną liczbę różnego rodzaju badań z zakresu specjalistycznych usług medycznych, świadczonych na najwyższym poziomie.

W strukturze Szpitala funkcjonuje Poliklinika, skupiająca 26 specjalistycznych poradni, w których rocznie udzielanych jest prawie 170 tys. porad lekarskich.

- I miejsce dla szpitali wielospecjalistycznych powyżej 400 łóżek w ogólnopolskim konkursie medycznym Perły Medycyny 2007
- posiadamy Certyfikaty Jakości Usług Medycznych ISO 9001/2000, ISO 14001:2004, PN-EN 18001:2004, HACCP, Certyfikat Centrum Monitorowania Jakości w Służbie Zdrowia
- posiadamy nowoczesną aparaturę, sprzęt medyczny i bogate zaplecze diagnostyczne
- nasi lekarze wykonują wysokospecjalistyczne świadczenia zdrowotne na światowym poziomie
- jesteśmy zespołem ludzi o bardzo wysokich kwalifikacjach zawodowych.

Certyfikaty

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny Nr 4 w Lublinie otrzymał certyfikat poświadczający udział w 2016 roku w badaniu punktowym występowania zakażeń szpitalnych związanych z opieką zdrowotną i zużycia antybiotyków (PPSHAI&AU) zgodnym z metodologią opracowaną przez ECDC (Europejskie Centrum ds. Zapobiegania i Kontroli Chorób).
Opinie
D. K.
2016-04-27
Jestem wdzięczna Panu Bogu, że na mojej drodze życiowej postawił wspaniałych ludzi, pracowników SP SK nr 4 w Lublinie Oddziału Ginekologii Operacyjnej: kierownika Pana prof. zw. dr hab. n. med. Tomasza Rechbergera wraz z personelem. Dziękuję za sprawne i zręczne ręce Pana hab. dr n. med. Michała Bogusiewicza i osobom asystującym w wykonaniu zabiegu w kwietniu 2016 roku oraz za opiekę całemu personelowi pracującemu na tym oddziale. Chciałabym wyróżnić za miłą aparycję, empatię, wyrozumiałość i ludzkie podejście do pacjenta Pana prof. zw. dr hab. n. med. Andrzeja Semczuka. Polecam pacjentkom ten Szpital Kliniczny nr 4 w Lublinie. Życzliwa pacjentka Danuta Kubiak z Kujaw
Orzeł K.
2015-08-13
Co do kolejek, to jest to prawda, jednak dlatego, że jest tam dobrze wyszkolona kadra lekarzy. Personel medyczny jest przyjaźnie nastawiony do pacjentów. Polecam zwłaszcza Oddział Chirurgii Naczyniowej, na czele z Panem Ordynatorem Doktorem habilitowanym nauk medycznych Andrzejem Wolskim.
klient
2008-08-26
troche są kolejki w poliklinice, ale to pewnie dlatego ze są tam dobrzy specjaliści...
pacjent
2008-07-30
ten szpital jest naprawdę ok.
zadowolony pacjent
2008-07-11
jest super, to chyba najlepszy szpital w Polsce

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Jaczewskiego 8
20-954 Lublin, woj. lubelskie