Kancelaria Prawna Sławomir Morlewski

Doradztwo prawne
ul. Jamrożka 6 lok. 2, 20-153 Lublin lubelskie
(41 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

Informacje

Kancelaria Prawna Sławomir Morlewski działa w branży Doradztwo prawne. Siedziba firmy znajduje się w województwie lubelskim w miejscowości Lublin.
Pracownicy Kancelaria Prawna Sławomir Morlewski udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: morlewski-kancelaria@wp.pl lub telefon: 518 841...
Z przedstawicielem firmy Kancelaria Prawna Sławomir Morlewski możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 20-153 Lublin ul. Jamrożka 6 lok. 2,. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Branża skupia firmy, z których większość oferuje:
Liczymy na to, że doświadczenie Pracowników Kancelaria Prawna Sławomir Morlewski oraz zakres świadczonych usług, pozwolą spełnić Twoje oczekiwania.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(41 opinii) napisz opinię
E
,
E ,R
Pan Mecenas bardzo dużo nam pomógł po wypadku syna .W 100% wywiązał się z umowy.To dobry cierpliwy człowiek .Jest dobry w tym co robi.Cała rodzina jest zadowolona z usługi Mecenasa.Dziekujemy z całego serca.
J
B
Julia B
Polecam kancelarię Pana Mecenasa Morlewskiego. Bardzo sprawnie i rzetelnie zajął się moją sprawą. Bardzo dobry kontakt. Na bieżąco informował o postępach w sprawie, konsultował poszczególne kroki. Przejrzyste zasady rozliczenia.
K
Z
Ś
Klienci ze Śląska II
Serdecznie polecamy Pana Mecenasa Sławomira Morlewskiego do spraw związanych z odszkodowaniem po śmierci bliskiej osoby. Pan Mecenas wykazał się rzetelnym podejściem i dużym zaangażowaniem w naszej sprawie. Pomoc prawna na wysokim poziomie. Dziękujemy!
A
Z
W
Alicja z Warszawy
Usługa prawnicza na bardzo wysokim poziomie, ogromne wsparcie dla osoby poszkodowanej śmiercią męża, ojca, polecam.
W
Weronika
Polecam w sprawie o odszkodowanie za wypadek śmiertelny bliskiej osoby, wszystko co było ustalone na początku zostało przez mecenasa zrobione nawet lepiej niż oczekiwaliśmy, był zawsze osobiście na sprawach karnej i odszkodowawczej, świetnie przygotowany, wszystko bardzo dokładnie tłumaczył, bardzo zaangażowany w sprawę, dyspozycynjy kiedy było nam to potrzebne. W tak trudnej sprawie jak śmierć bliskiej osoby warto mieć bardzo dobrego Mecenasa, ja jestem ze swojego wyboru bardzo zadowolona i dziękuję za pomoc. Stąd ta opinia.
D
M
Dorota M
Polecam Radcę Prawnego Sławomira Morlewskiego do spraw o odszkodowanie po stracie bliskiej osoby, my jesteśmy bardzo zadowoleni z wyniku jak i sposobu prowadzenia. Dziękujemy
K
Kamil
Radca Prawny Sławomir Morlewski bardzo skutecznie poprowadził naszą sprawę o odszkodowanie po śmierci ojca i męża.Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pomocy w sprawie o odszkodowanie. W 2001 r w wypadku drogowym pijany sprawca zabił mi ojca, kancelaria miała dla nas dużo czasu, mec na bieżąco wszystko tłumaczył, można było bez problemu zadzwonić, zapytać, uzyskać bezpłatne porady prawne, w sądzie wszystko poszło bardzo dobrze, mec Morlewski uzyskał dla nas wysokie odszkodowania.
K
W
Ł
Klienci woj. Łódzkie
Szczerze polecam, pełen profesjonalizm, dbałość o interesy klientów, pomoc we wszystkich sprawach jakie pojawiły się w związku ze śmiercią żony, matki, córki. Ogromny plus to uzyskanie bardzo wysokiego odszkodowania, prowadzenie wszystkich spraw przez jednego mecenasa, spraw karnej, odszkodowawczej, spadkowej, rodzinnej, pomoc w kredytach, ubezpieczeniach nw auta, szolnych.
I
Z
O
Iwona z ok. Tarnowa
Dziękuje Panu bardzo za Pańską pracę, za pomoc jaką ja i moje dzieci uzyskaliśmy od Pana w trakcie trwania procesu, za wywalczone dla nas odszkodowanie. Na nasze polecenie w okolicach naszego miejsca zamieszkania zawsze może Pan liczyć. Iwona z dziećmi.
K
Karolina
Szczerze Polecam usługi mec Morlewskiego, dzięki jego zaangażowaniu i pomocy uzyskałam z dziećmi godne odszkodowania. Pozdrawiam.
B
Barbara
Dziękuję za pomoc. Jestem bardzo zadowolona z prowadzenia sprawy o odszkodowania dla mnie i dla dzieci. Pana podejście i zaangażowanie oszczedziło nam sporo zdrowia. Na pewno Polecę Pana usługi. Barbara.
D
D
K
Darek D, Kazimierz Dolny
Wszystko zgodnie z tym co objecali na początku. Jestem bardzo zadowolonym, że im zaufałem.
M
Z
Marta Z
Polecam usługi prawne tej Kancelarii. Największe zalety, duże zaangażowanie, dobra znajomość sprawy od początku, osobista obecność na sprawach i innych czynnościach, jak przesłuchanie w prokuraturze, wywiad WARTY, spotkanie dzień przed sprawą, opłaty od pozwu po stronie Kancelarii, wysoka skuteczność, szczerze nie sądziłam że dostaniemy połowę, miła atmosfera współpracy, zaskakująco sprawa sądowa nie była taka straszna. Stały kontakt i informacje. Ciężko znaleźć minus, chyba czas trwania sprawy, ale akurat to nie wina mecenasa, bo on cały czas nas mobilizował do zbierania dokumentów, żeby było szybciej, chyba to specyfika sądu Warszawskiego.
K
W
Klienci Warszawa
Mec Morlewski zajmował się naszą sprawą o odszkodowanie i zadośćuczynienie po śmierci synka 4l. Od razu było powiedziane źe do sądu nawet nie myślimy iść zeznawać, 11 lat się juź leczyliśmy po wypadku. Przez 17 lat nikt nas nie przekonał by wystapić o odszkodowanie dopiero Pan Sławek. Mecenasowi udało się wynegocjować na pierwszej rozprawie ugody po 75.000zł dla mnie i dla męża, a dla córki 50.000zł jesteśmy bardzo zadowoleni. Mec zapewniał, źe wniesienie pozwu ułatwi negocjacje a zeznawać nie musimy. Dziękujemy.
J
Z
S
Jacek z Siedlec
Rzetelnie prowadzona sprawa. Rozliczenie co do grosza. Polecam.
Z
Zadowoleni
Jeżeli chodzi o prowadzenie sprawy odszkodowania to tylko adwokat!. Do nas przyjeżdżało 50 osób większość byli to pośrednicy i tylko dzięki znajomym, którym mec. Morlewski prowadził sprawę dokonaliśmy odpowiedniego wyboru. Pamiętajcie każdy pięknie mówi ale tylko nieliczni mają wiedzę i wykształcenie w danym profilu. Polecamy skład kancelarii. Pozdrawiamy serdecznie.
P
Z
P
Przemysław z Podkarpacia
Solidna i wiarygodna kancelaria. Pewne i dobre prowadzenie sprawy odszkodowawczej z kwotami mocno zadowalającymi.
S
Z
K
Szymon z Kieleckiego
Pełny profesjonalizm. Kwoty uzyskane wyższe od oczekiwanych przez nas, co tylko utwierdza nas co do prawidłowego wyboru kancelarii. Polecam.
M
Marcin
Dziękuję za siebie i za dzieci za waszą pomoc, za waszą pracę, możecie liczyć na moje Polecenie.
J
Jadwiga
Bardzo dobry Radca Prawny. Dziękujemy za wszystko. Może Pan liczyć na nasze Polecenia.
J
Z
G
JAROSŁAW Z GRÓJCA
Sprawa o odszkodowanie dla mnie i moich dzieci prowadzona profesjonalnie i zaangażowaniem Godnym Polecenia. Pozdrawiam i Polecam.
M
M.G
Dziękuję za zajęcie się naszą sprawa całemu zespołowi kancelarii. Maria G z okolic Zamościa.
K
L
Klienci Lubawa
Usługa na najwyższym poziomie, bardzo zadowalające nas rozstrzygnięcie sprawy o odszkodowanie. Dziękujemy http://morlewski.pl/odszkodowania/.
K
O
O
Klienci ok. Olsztyna
POLECAMY. Polecamy Radcę Prawnego Sławomira Morlewskiego. Bardzo dobrze prowadzili moją sprawę o odszkodowanie. Największe zalety współpracy: Dbanie o klienta, by miał jak najmniej nerwów w sądzie. Wysokie kwoty uzyskane. Jakość usługi, częsty kontakt, informowanie, dojazdy do klienta na każdą istotną czynność w sprawie. Sprawy prowadzą adwokaci, radcowie prawni, nie aplikanci, lub wynajęte osoby. Ogromna wiedza i doświadczenie w sprawach odszkodowań. Jesteśmy bardzo zadowoleni.
L
Lech
Wszystko tak jak miało być. Dziękuję, pełen profesjonalizm.
A
Aga
Kancelaria zajmowała się sprawą śmierci mojego męża w wypadku samochodowym w 2009r. Jestem bardzo zadowolona z ich usług. Prawnicy o bardzo dużej wiedzy, inteligentni, nie mający się za niewiadomo kogo w kontakcie z prostym człowiekiem. Wynik bardzo dobry. Polecam ich każdemu kogo spotkała podobna tragedia i potrzebuje pomocy prawnej. http://morlewski.pl/o-kancelarii/
I
Iwona
Powiem krótko, takiej pomocy oczekiwaliśmy. Wszystko o czym zapewniał sprawdziło się, można mu zaufać. Dziękujemy Rodzina K z Tarnowa http://morlewski.pl/kontakt/
P
Piotrek
Polecam. Bo podważyli ugodę w mojej sprawie o odszkodowanie z 1998r i uzyskali ogromne pieniądze. Poprzednich trzech pełnomocników i wielu agentów mówiło, że nic się nie da zrobić, a jednak się dało. Co ważne uczciwy facet. Dziękuję za pomoc.
T
Tomek
Sprawy o odszkodowanie prowadzą bardzo dobrze, Ja z rodziną jesteśmy bardzo zadowoleni i dałem im słowo że każdy potencjalny klient może do mnie zadzwonić i zapytać o opinię. Wynagrodzenie w odczuciu klienta pewnie zawsze będzie wysokie bo to taki charakter spraw - strata kochanej osoby. Ale nie oszukujmy się za niską cenę jest usługa o niskiej jakości, bo nikt za 8-10% nie będzie żył naszą sprawą, żeby ktoś się przykładał musi zarobić.
J
B
Jurek Brańsk
Facet naprawdę jest w porządku, słowny, uczciwy, ma wiedzę, empatię. Polecam go, bo naszą sprawę o zadośćuczynienia prowadził z pełnym zaangażowaniem, mama mogła dzwonić do niego nawet po 20.00 gdy miała załamania. Czuję się że lubi to co robi. Wynagrodzenie nie małe, ale były to bardzo dobrze wydane pieniądze. Dzięki.
P
Poszkodowani
Kancelaria Godna Polecenia. Pomoc z ich strony była nam niezbędna, właśnie takiego wsparcia po stracie dziecka oczekiwaliśmy. Odszkodowanie odpowiednie do naszej krzywdy. http://morlewski.pl/kontakt/
K
Z
R
Klienci z Radomia
Bardzo dobry Radca Prawny. Polecamy.
K
Katarzyna
Bardzo konkretny, merytoryczny Radca. Sprawa o odszkodowanie załatwiona świetnie. Polecam.
D
Z
T
Dariusz z Torunia
mec MORLEWSKI to właściwa osoba na właściwym miejscu. Gdyby nie on podpisalibyśmy ugodę z jedną firmą z drugiego końca Polski. Wszystko na początku ładnie i pięknie przedstawiali że sprawa zostanie poprowadzona należycie a już po 3 miesiącach proponowali ugodę tak rażącą dla nas że aż śmieszną. Dzięki bogu siostra znalazła pana Sławka który przekonał nas że mimo ogromnego stresu warto walczyć o swoje, Sąd przyzna nam rację. Fakt sprawa trwała w sądzie dwa lata ale to co uzyskaliśmy 5 krotnie przewyższa propozycję ugodową firmy odszkodowawczej którą mieliśmy przed mec.MORLEWSKIM. Serdecznie go pozdrawiamy.
H
Hanna
Bardzo dobry adwokat. Polecam.
P
Z
Piotr Zamość
Wszystko zgodnie z zapowiedziami, zero niedomówień, pełen profesjonalizm, odszkodowanie ponad 100.000zł za stratę matki (syn 22 lata), czytelne i jasne rozliczenie. Polecam http://morlewski.pl/nasze-sprawy/
A
3
W
Agnieszka 36 Warszawa
Dobry Adwokat w sprawach o odszkodowanie, opiekę i kontakty. Dziękuję.
A
Agnieszka
Bardzo dobry wybór i odszkodowanie, które mi uzyskali pozwoliło zabezpieczyć mnie i dzieci po wypadku męża.
E
Ł
Ewa Łęczna
Polecam. I dziękujemy za pomoc.
W
Wojtek
Sprawy o odszkodowanie po stracie bliskiej osoby prowadzą naprawdę świetnie mam porównanie, bo siostra wzięła firmę ze Śląska. Uzyskała na ugodzie dużo mniej. http://morlewski.pl/o-kancelarii/ Pzdr
A
Adriana
Polecam z czystym sumieniem. Bardzo jesteśmy zadowoleni.
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.