Kancelaria Notarialna Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Notariusze Spółka cywilna

Notariusz na pełen etat

Notariusze
ul. Jasna 8, 20-077 Lublin lubelskie
(12 opinii) napisz opinię
Kancelaria Notarialna Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Notariusze Spółka cywilna
ul. Jasna 8, 20-077 Lublin lubelskie
NIP
7123295226
Telefon
Kancelaria Notarialna Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Notariusze Spółka cywilna

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Notarialna Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Notariusze Spółka cywilna w Lublin
Kancelarię Notarialną prowadzimy od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Właścicielkami są Grażyna Lewicka i Irmina Lewicka-Skiba.
Produkty i usługi
Sporządzamy akty notarialne, przede wszystkim umowy sprzedaży, darowizny, zamiany, o dział spadku, zniesienia współwłasności, majątkowe małżeńskie, dożywocia, zrzeczenia się dziedziczenia, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, statuty spółek akcyjnych, ustanowienia odrębnej własności lokalu, ustanowienia hipoteki, ustanowienia służebności, testamenty oraz umowy pełnomocnictwa. Do każdego zlecenia pochodzimy z ogromnym zaangażowaniem i skupieniem. Zadowolenie Klienta to dla nas priorytet.

Zgodnie z ustawą w naszej Kancelarii dokonujemy następujących czynności:

- sporządzamy akty poświadczenia dziedziczenia,
- sporządzamy poświadczenia (własnoręczności podpisu, zgodności kopii/odpisu/wyciągu z oryginałem dokumentu, pozostawania przy życiu lub w określonym miejscu, daty okazania dokumentu),
- doręczamy oświadczenia,
- sporządzamy protesty weksli i czeków,
- przyjmujemy na przechowanie pieniądze, papiery wartościowe, dokumenty, dane na informatycznym nośniku danych, o którym mowa w przepisach o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne,
- sporządzamy wypisy, odpisy i wyciągi dokumentów,
- sporządzamy na żądanie stron projekty aktów, oświadczeń i innych dokumentów,
- sporządzamy inne czynności wynikające z odrębnych przepisów.

Ponadto do naszych obowiązków należy również spis protokołów, a w szczególności: protokoły zgromadzeń wspólników i walnych zgromadzeń, protokoły przyjęcia, czy odrzucenia spadku oraz stawiennictwa lub niestawiennictwa strony czynności.

Wszelkie czynności dokonujemy w siedzibie Kancelarii, jednak w wyjątkowych i uzasadnionych przypadkach istnieje możliwość dokonania czynności notarialnej w innym miejscu.

Po wcześniejszym uzgodnieniu świadczymy również swoje usługi w godzinach późniejszych lub w dni wolne od pracy.

Zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia wysokości wszystkich opłat związanych z czynnością notarialną.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Notarialna Grażyna Lewicka Irmina Lewicka-Skiba Notariusze Spółka cywilna z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Aktualności

notariusz

31.03.2024

W kancelarii notarialnej, takiej jak nasza kancelaria, oferowane są różnorodne rodzaje aktów notarialnych, które są niezbędne w wielu sytuacjach prawnych. Przykłady takich dokumentów obejmują między innymi akty notarialne dotyczące przeniesienia własności nieruchomości, umowy spółek, testamenty, pełnomocnictwa czy też umowy darowizny. Warto pamiętać, że akt notarialny jest dokumentem sporządzonym przez notariusza, który gwarantuje jego prawdziwość, co jest niezbędne w przypadku wielu transakcji prawnych oraz umów.W Polsce notariusze mają wyłączność na sporządzanie aktów notarialnych, co sprawia, że ich rola w procesie prawnym jest niezwykle istotna.O szczegóły możecie Państwo pytać telefonicznie.

notariusz

31.01.2024

Kancelaria Notarialna Grażyna Lewicka, Irmina Lewicka-Skiba Notariusze Spółka cywilna z siedzibą w Lublinie to renomowana firma, która od lat świadczy szeroki wachlarz usług notarialnych dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Wśród nich znajdują się takie usługi jak sporządzanie aktów notarialnych, obsługa transakcji nieruchomości, spadków, a także doradztwo prawne w zakresie prawa spółek i prawa rodzinnego. Dzięki doświadczeniu i wysokim kwalifikacjom zawodowym notariuszy, klienci mogą liczyć na profesjonalne wsparcie oraz rzetelne i terminowe wykonanie powierzonych zadań.Zapraszamy do kontaktu z Kancelarią Notarialną Grażyna Lewicka, Irmina Lewicka-Skiba w celu skorzystania z naszych usług - gwarantujemy pełne zadowolenie oraz bezpieczeństwo prawne podczas realizacji wszelkich formalności.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(12 opinii) napisz opinię
K
M
KRZYSZTOF MAZUREK
KORZYSTAŁEM KILKAKROTNIE Z USŁUG KANCELARII - PANI NOTARIUSZ GRAŻYNA LEWICKA TO CZŁOWIEK Z PASJĄ,DOŚWIADCZENIEM I DOBRYM SERCEM DLA SWOICH PETENTÓW -PEŁNY PROFESJONALIZM -POLECAM -WARTO
K
Katarzyna
Sporządzili dla mnie akt poświadczenia dziedziczenia. Szybko, sprawnie i w dobrej cenie.
J
Jowita
Z usług tej kancelarii notarialnej korzystam nie pierwszy raz. To świetni notariusze, z doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami.
A
Adrianna
Obsługa notarialna na bardzo wysokim poziomie. Nie mam żadnych zastrzeżeń. Szczerze polecam.
C
Cyprian
Intercyzy są tu na porządku dziennym. Znają się na tych sprawach.
G
Grzegorz
Poświadczenia podpisów wykonują od ręki. Super im to wszystko idzie.
K
Krzysztof
Sprawy o zachowek warto zlecić tej kancelarii notarialnej. Wszystkim się zajmą.
I
Iza
Regularnie zlecamy tej kancelarii spisywanie protokołów notarialnych. Zawsze jest wszystko dobrze dopracowane.
M
Marianna
Prowadzą sprawy o poddanie się egzekucji. To ważne, by zajęli się tym profesjonaliści. Mam wrażenie, że można było to zlecić już dawno.
I
Ilo_na299
To naprawdę dobry notariusz. Bardzo pomógł nam w sprawie związanej ze spadkiem. Teraz rodzina może spać spokojnie, bo wiemy, że Wszystko jest załatwione zgodnie z prawem.
K
B
K B
Otrzymałam tutaj bardzo życiowe i praktyczne porady. Pani doradzi każdemu, kto ma niewielkie pojęcia o prawie. Polecam.
K
Klientka
Skorzystaliśmy i Polecamy.