Eco Clean Lublin Dorota Dycha

Usługi porządkowe na wysokim poziomie

Sprzątanie wnętrz i mycie okien
ul. Muzyczna 4/12, 20-612 Lublin lubelskie
(5 opinii) napisz opinię
Eco Clean Lublin Dorota Dycha

Informacje

Opis działalności
Firma Eco Clean Lublin istnieje na rynku od 2015 roku. Właścicielką jest Dorota Dycha. Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług porządkowych. Ofertę kierujemy do klientów prywatnych, przedsiębiorstw, wspólnot mieszkaniowych i szkół.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności jest świadczenie usług porządkowych. Posiadamy 4-letnie doświadczenie w branży, co przekłada się na wysoką jakość wykonywanych zadań. Ofertę kierujemy zarówno do klientów prywatnych, jak i firm. Nad prawidłowym przebiegiem prac czuwa właścicielka Dorota Dycha.

Zakres naszych obowiązków obejmuje sprzątanie wnętrz, sprzątanie pomieszczeń komercyjnych, sprzątanie firm, usuwanie zabrudzeń, sprzątanie szkół oraz sprzątanie obiektów użyteczności publicznej.
Przygotowaliśmy kilka wariantów naszych usług. Pakiet ekonomiczny dla wspólnot mieszkaniowych obejmuje zamiatanie klatek schodowych, mycie na mokro powierzchni płaskich, mycie drzwi wejściowych do budynku, usuwanie ulotek oraz kurzu, mycie okien, sprzątanie piwnic oraz czyszczenie lamperii. Prace porządkowe odbywają się też na zewnętrz. Tam oferujemy zamiatanie terenu zewnętrznego, opróżnianie koszy na śmieci, koszenie trawy, a także odśnieżanie w okresie zimowym. Zapewniamy też usługi specjalne, w ramach których zakładamy i pielęgnujemy rabaty, wykonujemy projekty aranżacji terenów zielonych.

Zainteresowaniem cieszy się pakiet ekonomiczny wśród klientów indywidualnych. Wówczas do naszych zadań należy odkurzanie i mycie podłóg, wycieranie kurzu z mebli, mycie armatury łazienkowej, mycie punktowe glazury, mycie blatów kuchennych, mycie luster oraz wynoszenie śmieci.
Pakiet ekstra obejmuje pakiet ekonomiczny, a dodatkowo oferujemy obustronne mycie okien, wycieranie kurzu z lamp i górnego oświetlenia, wycieranie kurzu z grzejników, mycie całej powierzchni glazury i czyszczenie płyty palnikowej.

Pracujemy przy pomocy specjalistycznych urządzeń, które pozwalają nam na wielozadaniowość. Używamy także wysokiej jakości środków czyszczących, które poradzą sobie z najtrudniejszymi zabrudzeniami.

Do każdego zadania podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem i dokładnością. Zależy nam na Państwa zadowoleniu. Gwarantujemy rzetelność i terminowość.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
K
K.Tomasik
Perfekcyjna pani domu nie miałaby zastrzeżeń. :) Wiedzą co to jest dokładne sprzątanie.
I
Igogus90
Panie z Eco Clean bardzo rzetelnie podchodzą do obowiązków. W przypadku sprzątania domu zawsze mogę liczyć na czystość i dokładność. Szczerze polecam.
M
Monika
Mam złe wspomnienia z firmami sprzątającymi, ale w tym przypadku było inaczej. Są wyjątkowo drobiazgowi i nie zostawiają byle jak posprzątanego domu. Sto procent zadowolenia.
S
Sabina
Polecam, co jakiś czas zatrudniam ich do sprzątania biura, bo świetnie sobie radzą i każdy pyłek usuną.
J
Jarosław
Muszę pochwalić współpracę z Eco Clean w zakresie sprzątania i obsługi klatek schodowych dla naszej spółdzielni. Bardzo sumienni, wszystko wykonywane regularnie. W pełni realizują swoje obowiązki.