Renowacja wyrobów skórzanych Ewa Filipowicz

Renowacja, barwienie skór, wyrobów skórzanych

Skóry naturalne i sztuczne
ul. Pułaskiego 39, 20-461 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Renowacja wyrobów skórzanych Ewa Filipowicz
ul. Pułaskiego 39, 20-461 Lublin lubelskie
NIP
9461579675
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
Renowacja wyrobów skórzanych Ewa Filipowicz

Informacje

Opis działalności firmy Renowacja wyrobów skórzanych Ewa Filipowicz w Lublin
Firma Ewy Filipowicz specjalizuje się w renowacji wyrobów skórzanych. W branży tej posiadamy wieloletnie doświadczenie. Zajmujemy się malowaniem i odnawianiem. Do obróbki przyjmujemy wszelkie wyroby - ubrania, meble, tapicerki etc, a naszym celem jest przywrócenie im koloru i życia.
Produkty i usługi
Nasza firma, jako jeden z nielicznych profesjonalnych zakładów w branży renowacji i barwienia skór nie tylko w regionie lubelskim, ale nawet w Polsce. Wykonujemy przy pomocy wysokiej klasy środków oraz pracochłonnej, garbarskiej technologii renowacji, najwyższej jakości usługi w zakresie odnawiania m.in. skórzanych tapicerek czy galanterii skórzanej.

Wykonujemy czyszczenie i farbowanie:
skórzanych tapicerek mebli i samochodów,
kożuchów licowych,
skórzanych kurtek i płaszczy licowych.

Zapraszamy wszystkich Państwa potrzebujących odnowienia skóry licowej do skorzystania z usług naszego zakładu. Profesjonalne odnowienie skórzanej tapicerki jest bardzo pracochłonne, wymaga dużych umiejętności i doświadczenia, więc zadania tego nie należy podejmować się samodzielnie lub zlecać osobom bez odpowiedniego doświadczenia i znajomości właściwych technik, aby efekt nie przyniósł większej szkody niż pożytku.

W naszej firmie dysponujemy wieloma próbkami kolorów farb i skór różnych producentów skórzanej tapicerki meblowej i samochodowej, dzięki czemu jesteśmy w stanie dobrać odcień do niemal każdego koloru i wybarwienia skóry. Na indywidualne życzenie jesteśmy też w stanie wykonać mieszanie farb. Do czyszczenia i farbowania tapicerki mebli i aut używamy wyłącznie materiałów, farb, lakierów oraz preparatów chemicznych, które mają wszelkie niezbędne atesty.

Wykonujemy również renowacje, odnawianie i malowanie
kombinezonów motocyklowych

Przyjmujemy zlecenia z całej Polski, a nawet z zagranicy.

Aktualności

renowacja wyrobów skórzanych

28.02.2024

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak odświeżyć swoje ulubione skórzane przedmioty i nadać im nowego blasku? Firma Ewy Filipowicz w Lublinie specjalizuje się w renowacji i malowaniu wyrobów skórzanych, dzięki czemu możemy cieszyć się nieskazitelnym wyglądem naszych torebek, kurtek, a nawet mebli. W ofercie firmy znajdziemy zarówno usługi renowacji, jak i malowania skóry, co pozwala na przywrócenie jej pierwotnego wyglądu lub całkowitą zmianę koloru, zgodnie z naszymi upodobaniami. Zapraszamy do kontaktu z firmą Ewy Filipowicz, aby dowiedzieć się więcej o możliwościach przemiany Waszych skórzanych skarbów i cieszyć się nimi przez długie lata.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń