Stowarzyszenie Echo-Taxi

Dowodzimy na miejsce szybko, tanio i bezpiecznie.

Taxi
ul. Rzeckiego 21, 20-637 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(81) 524 00 00
8119662
echo-taxi.lublin@wp.pl
8119621
Adres korespondencyjny
ul. Rzeckiego 21, 20-637 Lublin lubelskie

Informacje

Opis działalności
Istniejemy na rynku lubelskim od 1993 roku. Echo Taxi jest jednym z największych w Lublinie. Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu usługi transportowe o najwyższych standardach i zróżnicowanych profilach.
Produkty i usługi
Posiadamy przeszło sto dwadzieścia taksówek oraz dodatkowo kilkanaście vanów, które są przeznaczone do przewozu maksymalnie sześciu osób.

Zarówno w trosce o środowisko naturalne jak i zdrowie mieszkańców naszego miasta postawiliśmy na ekologię. Niewielka część naszych taksówek zasilana jest ekologicznym paliwem przyszłości jakim jest CNG, czyli sprężonym metanem. Czystym i bezpiecznym dla środowiska. Dzięki temu nasze taksówki emitują mniej szkodliwych substancji.

W zakres naszych usług oprócz tradycyjnego przewozu osób zaliczyć można: dowożenie dzieci do szkół i na zajęcia dodatkowe, zakupy z dostawą do domu, przesyłki kurierskie, uruchamianie i odprowadzanie aut albo holowanie. Od lat utrzymujemy się w czołówce lubelskich firm z branży i cały czas podnosimy poziom świadczonych przez nas usług. Celem który nam przyświeca jest zadowolony klient.

To właśnie po to by wynagrodzić naszego wiernego klienta jako jedyni w Lublinie wprowadziliśmy promocję „Co 8-my kurs gratis”. Już od wielu lat współpracujemy ze znanymi lubelskimi hotelami, zajazdami, restauracjami i klubami. Cieszymy się również zaufaniem lubelskich firm, instytucji, uczelni.

Posiadamy własną stronę internetową.

Zachęcamy do kontaktu i współpracy.
Marki i specjalizacje
Partnerzy:
* Victoria
* Huzar
* Lwów
* Locomotiva
* Chata
* Koyot
* Hotel Willowa
* Kardamon
* Szkatuła
* Castorama
* Incognito
* Katolicki Uniwersytet Lubelski
* Pod Kasztanami
* Fiesta
* Oregano
* Esencja
* BMW
* Mitsubishi
* KIA Motors
* IVECO
* Inergy Automotive
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. na obszarze wymienionych województw:
podkarpackie, mazowieckie, lubelskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń