TS Studio Agencja Promocji i Reklamy s.c. Jadwiga Tyc, Dariusz Tyc

Witraże, lustra i elementy dekoracyjne do wnętrz

Witraże
ul. Startowa 16, 20-352 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
TS Studio Agencja Promocji i Reklamy s.c. Jadwiga Tyc, Dariusz Tyc

Informacje

Opis działalności
TS Studio ma swoją siedzibę w Lublinie, nasza firma działa na rynku od 2002 roku - dzięki temu zdobyliśmy duże doświadczenie na rynku. Właścicielami firmy są Jadwiga i Dariusz Tyc.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w wykonywaniu prac projektowych i wykonawczych. W naszej pracowni przygotowujemy wyjątkowe witraże – metodę ich wykonania dopasowujemy do konkretnego projektu. Wykonamy dla Państwa:
- witraż tradycyjny,
- witraż malowany,
- witraż techniką Tiffany-ego,
- fusig,
- druk UV.

Wykonujemy przeszklenia okien oraz drzwi, które zapewnią im wyjątkowy, stylowy design. Tworzymy przeszklenia do mebli oraz ścianek i wnęk. W naszej ofercie znajdą Państwo lampy, patery oraz lustra. Oferujemy elementy dekoracyjne, które moją być zarówno dodatkami, jak i samodzielnymi kompozycjami. Z pewnością dodadzą pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Nasza praca to przede wszystkim pasja, dlatego do każdego zamówienia podchodzimy z ogromnym zaangażowaniem. Naszym celem jest zadowolenie naszych Klientów – jesteśmy otwarci na Państwa pomysły i oczekiwania. Podejmujemy się realizacji nawet najbardziej skomplikowanych zleceń!

Zapraszamy do skorzystania z usług naszej firmy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń