Nettel Andrzej Kasperek

Profesjonalna instalacja sieci światłowodowych

Systemy i usługi telekomunikacyjne
ul. Strzelecka 12, 20-805 Lublin lubelskie
Poniedziałek 08:00 - 17:00
Wtorek 08:00 - 17:00
Środa 08:00 - 17:00
Czwartek 08:00 - 17:00
Piątek 08:00 - 17:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
914480219
509168598
zut.lublin@gmail.com
Nettel Andrzej Kasperek

Informacje

Opis działalności
Specjalizujemy się w zakładaniu instalacji teletechnicznych. Siedziba firmy Net-Tel mieści się w Lublinie. Działamy na rynku od ponad 20 lat, a właścicielem firmy jest Andrzej Kasperek.
Produkty i usługi
Jesteśmy kilkuosobową firmą bazującą na podwykonawstwie dla wielu znaczących na naszym rynku firm teleinformatycznych. Wykonujemy instalacje okablowania strukturalnego, dedykowane instalacje zasilające i UPS, sieci światłowodowe jedno i wielomodowe, jak również instalacje alarmowe, ppoż. i dso.

Dodatkowym atutem jest posiadanie własnego sprzętu pomiarowego i montażowego do wykonywania sieci miedzianych i światłowodowych, co pozwala nam na montaż najbardziej wymagających instalacji.

Wykonujemy
- instalacje okablowania strukturalnego,
- dedykowane instalacje zasilające i UPS,
- sieci światłowodowe jedno i wielomodowe,
- instalacje alarmowe, PPOŻ, DSO.

Firma posiada liczne certyfikaty instalatorskie i projektowe czołowych dostawców okablowania strukturalnego. Gwarantujemy profesjonalne podejście do wykonywanych prac. Instalacje wykonywane przez nas posiadają wymaganą przez zamawiającego jakość. Działamy na terenie całego kraju. Gwarantujemy terminowe wykonanie prac. Zatrudniani pracownicy posiadają stosowną wiedzę branżową nie tylko potrzebą do kompleksowej realizacji zleceń, ale i do świadczenia fachowego doradztwa na każdym etapie współpracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą Net-Tel.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń