Hms Serwis sp. z o.o.

Naprawa pojazdów

Autozłom
ul. Tokarska 24, 20-210 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Hms Serwis sp. z o.o.
ul. Tokarska 24, 20-210 Lublin lubelskie
NIP
9462613463
Telefon
Hms Serwis sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Hms Serwis sp. z o.o. w Lublin
Zapraszamy do współpracy z firmą Hms Serwis sp. z o.o.! Znajdziesz nas w miejscowości Lublin w województwie lubelskim. Od 2010 zajmujemy się autozłom. Klienci doceniają nas za zaangażowanie – od zawsze stawiamy na partnerskie relacje i indywidualne podejście. Nim zaproponujemy rozwiązania szyte na miarę potrzeb, chcemy dokładnie poznać Twoje oczekiwania. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia szczegółów współpracy. Sprawdź godziny otwarcia i już dziś zaplanuj u nas wizytę. Czekamy na Ciebie!
Produkty i usługi
Prowadzimy serwis napraw powypadkowych, który nieustannie i prężnie rozwijamy. Działalność, którą się zajmujemy, powstała z myślą o właścicielach pojazdów Nissan i Kia, których to marek jesteśmy autoryzowanym serwisem.

Gwarancyjne i pogwarancyjne naprawy blacharsko-lakiernicze samochodów Nissan i Kia stanowią jeden z głównych filarów naszej działalności, jednak zajmujemy się także profesjonalną naprawą powypadkową wszystkich innych marek samochodowych. Usługi blacharsko-lakiernicze, które świadczymy, pozwalają na przywrócenie możliwości eksploatacyjnych i pełnej estetyki uszkodzonego samochodu.

Dysponujemy nowoczesnym warsztatem, pracujemy z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów oraz posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych. Pozwala nam to na kompleksową, profesjonalną i zgodną z technologią producenta powypadkową naprawę pojazdu. Zatrudniamy kadrę pracowników z długoletnim doświadczeniem, których umiejętności dają gwarancję rzetelnie wykonanej pracy.
Oferujemy szeroki zakres usług blacharsko-lakierniczych, w tym:

- naprawy powypadkowe samochodów osobowych różnych marek,
- naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne blacharsko-lakiernicze dla samochodów Nissan i KIA,
- przywracanie pełnej estetyki i możliwości eksploatacyjnych uszkodzonych pojazdów,
- wymiana uszkodzonych części na nowe oryginalne.

Nasze doświadczenie, profesjonalizm i zaangażowanie gwarantują, że Twój samochód zostanie naprawiony z najwyższą starannością i dokładnością. Jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom i przywrócić auto do pełnej sprawności oraz doskonałego wyglądu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie internetowej i do współpracy!
Zasięg działania
Firma Hms Serwis sp. z o.o. z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe