Adviser Solutions Polska sp. z o.o.

Projektowanie, instalacja i serwis paneli słonecznych

Energia odnawialna
ul. Tomasza Zana 11A, 20-601 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Adviser Solutions Polska sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Adviser Solutions Polska to spółka z Lublina. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 2014 roku i skupia się na kilku dziedzinach, w tym produkcji energii odnawialnej, transporcie oraz sprzedaży materiałów budowlanych. Swoją ofertę kieruje do podmiotów gospodarczych oraz do osób fizycznych.
Produkty i usługi
Czysta energia to przyszłość energetyki. Jednym z najczęściej stosowanych odnawialnych źródeł energii są panele słoneczne. Dzieje się tak, ponieważ łatwo je zamontować, ich koszt jest coraz niższy, a wydajność coraz większa. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę firma Adviser Solutions Polska, która od lat działa w branży fotowoltaicznej. Przedsiębiorstwo korzysta z najlepszych jakościowo komponentów, w tym paneli słonecznych, pomaga uzyskać klientom dofinansowanie na fotowoltaikę i zajmuje się takimi usługami jak:
-projektowanie instalacji fotowoltaicznych,
-montaż instalacji fotowoltaicznych,
-serwis instalacji fotowoltaicznych.

Serwis prowadzony jest przez Adviser Solutions Polska w ramach gwarancji i po jej zakończeniu.

Firma służy też sprzedażą kruszyw dolomitowych i bazaltowych o różnej frakcji i ich transportem. Przewozi też węgiel, paszę, oleje i ładunki na paletach. Zapewnia dotrzymywanie terminów i konkurencyjne ceny.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o ofercie przygotowanej przez Adviser Solutions Polska. Po więcej warto zadzwonić, napisać e-maila albo wejść na stronę internetową.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

grys,