Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wysokińska

Pomoc prawna dla osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych

Adwokaci
ul. Wieniawska 6/13, 20-071 Lublin, woj. lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wysokińska
ul. Wieniawska 6/13, 20-071 Lublin, woj. lubelskie
NIP
5651495985
Telefon
Dodatkowe dane kontaktowe
81 5633333
Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wysokińska

Informacje

Opis działalności firmy Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wysokińska w Lublin
Katarzyna Wysokińska to doświadczona adwokat, prowadząca własną kancelarię adwokacką w Lublinie. Jej działalność skupia się na udzielaniu kompleksowej pomocy prawnej zarówno osobom fizycznym, nieprowadzącym działalności gospodarczej, jak i przedsiębiorcom.
Produkty i usługi
W ramach swojej praktyki adwokackiej, Katarzyna Wysokińska oferuje szeroki zakres usług, obejmujący udzielanie jednorazowych porad prawnych, reprezentację klientów przed organami wymiaru sprawiedliwości i organami administracyjnymi, sporządzanie pism procesowych i przedprocesowych, opinii prawnych, a także projektów umów i ugód. Pani mecenas specjalizuje się również w zapewnianiu stałej obsługi prawnej dla przedsiębiorstw.

Jej obszar praktyki obejmuje sprawy z zakresu:
- prawa karnego,
- prawa cywilnego,
- prawa rodzinnego i opiekuńczego,
- prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
- prawa administracyjnego.

Klienci w trudnych sytuacjach prawnych mogą liczyć na profesjonalne podejście oraz skuteczną pomoc Katarzyny Wysokińskiej.

Zaprasza ona do kontaktu wszystkich, którzy potrzebują wsparcia prawnego, oferując kompleksową i rzetelną pomoc w rozmaitych obszarach prawa. Dzięki jej doświadczeniu i zaangażowaniu jest gotowa sprostać wielu wyzwaniom.
Zasięg działania
Firma Kancelaria Adwokacka Adwokat Katarzyna Wysokińska z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, Lublin

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń