Hardix sp. z o.o.

http://www.hardix.eu/

Obróbka metali
ul. Wojciechowska 7L, 20-704 Lublin lubelskie
(6 opinii) napisz opinię
Hardix sp. z o.o.
ul. Wojciechowska 7L, 20-704 Lublin lubelskie
NIP
7123297047
Telefon
Hardix sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Hardix sp. z o.o. w Lublin
Prowadzimy firmę Hardix, która funkcjonuje w branży od 2015 roku. Nasza siedziba znajduje się na terenie Lublina. Zajmujemy się wykonywaniem obróbki metali różnymi metodami.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w obróbce metali. Mamy spore doświadczenie w tej dziedzinie, co przekłada się na wysoką jakość świadczonych usług. Wykonujemy je różnymi metodami, tradycyjnymi, a także za pomocą nowoczesnych maszyn. Dobieramy sposób do danego materiału oraz zlecenia.

Dysponujemy specjalistycznym sprzętem, co pozwala nam realizować prace, takie jak:
- toczenie CNC,
- szkiełkowanie,
- frezowanie CNC,
- obróbka powierzchni,
- cięcie na gilotynach,
- cięcie na piłach taśmowych CNC.

Do naszych zadań należy również cięcie laserowe, wykrawanie CNC i gięcie blach na prasach krawędziowych CNC. Zapewniamy krótki czas realizacji zleceń i konkurencyjne ceny. Nasi pracownicy posiadają wszelkie niezbędne uprawnienia do obsługiwania maszyn CNC, dzięki czemu efektywnie wykonują swoją pracę.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Hardix, której siedziba znajduje się w Lublinie.

Aktualności

obróbka CNC

27.02.2024

Nasza firma zapewnia precyzyjną obróbkę metali, dzięki wykorzystaniu maszyn sterowanych komputerowo. Dysponujemy tokarkami oraz frezarkami CNC, które pozwalają nam na odtworzenie każdej dokumentacji technicznej z zachowaniem wysokiej powtarzalności podczas produkcji jednostkowej i seryjnej. Klientom oferujemy też takie usługi jak szkiełkowanie, czyli wygładzanie i oczyszczanie powierzchni oraz cięcie na piłach taśmowych lub gilotynach.

gięcie metali

24.11.2023

Jedną z naszych głównych usług jest gięcie metali i tworzyw na zimno. Proces ten polega na obróbce surowca w temperaturze otoczenia albo nieco wyższej i pozwala na odkształcenie obrabianego elementu bez przekraczania granicy rekrystalizacji. Co ważne gięcie metalu umożliwia nie tylko zmianę kształtu materiału, ale również jego właściwości fizycznych i strukturalnych.

frezowanie

17.08.2023

Frezowanie to proces obróbki, który polega na usuwaniu materiału z obrabianego przedmiotu za pomocą frezu. Proces ten jest wykorzystywany do tworzenia części o precyzyjnych wymiarach i gładkich powierzchniach. Technologia ta sprawdza się, chociażby podczas produkcji kół zębatych, gwintów, form wtryskowych, tłoczników czy matryc. Nasza firma przyjmuje zlecenia na wykonanie komponentów o najróżniejszych kształtach i wymiarach. Zapraszamy do współpracy!

wycinanie laserowe

21.05.2023

Nasza firma oferuje różnorodne usługi, w tym wycinanie laserowe CNC każdego rodzaju stali miękkiej o maksymalnej grubości 25 mm. Posiadamy możliwość obróbki szerokiej gamy materiałów, co pozwala nam na spełnienie Państwa indywidualnych potrzeb. Nasze zaangażowanie w wysoką jakość oraz konkurencyjne ceny są gwarantowane. W przypadku pytań, prosimy o kontakt.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
R
Reniatek89
Najlepsi w branży obróbki metali! Od lat korzystam z ich usług i nigdy się nie zawiodłem.
M
Mateuszek_luc
Najlepsza tego typu firma z jaką miałem przyjemność współpracować. Polecam z czystym sumieniem.
C
Choqiha
Dokładni, dotrzymujący terminów. Do tego ceny mają konkurencyjne.
A
Adi_Kos
Solidna, rzetelna firma zajmująca się obróbką CNC. Szybka realizacja zleceń i wysoka jakość.
C
Czypuryl_ya
Potrafią sprostać oczekiwaniom klienta. Jedni z lepszych w tej branży. Usługi świadczą na wysokim poziomie.
B
Baziga871
Profesjonalna obróbka metali. Ekipa bardzo dobrze zna się na swoim fachu. Mogę ich z czystym sumieniem polecić.