Opis działalności firmy Rob-Bruk Grzegorz Kucia w Lublin
Jako firma Rob-Bruk działamy od 2005 roku. Nasza siedziba znajduje się w Lublinie. Właścicielem firmy jest Kucia Grzegorz. Zajmujemy się wykonawstwem profesjonalnych usług brukarskich przy użyciu kostki brukowej, a także granitowej. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji.
Produkty i usługi
Nasza specjalność to usługi brukarskie, które obejmują przede wszystkim układanie z kostki brukowej pojazdów pod garaże, placów i parkingów, a także posesji prywatnych. Zapewniamy zróżnicowane wzornictwo.
Kostkę brukową układamy z materiałów własnych lub powierzonych. Zapewniamy dokładność i terminowość, dzięki czemu udało nam się zdobyć uznanie wśród klientów. Do naszych zadań należy również realizacja podbudów i wykonywanie nawierzchni z kostki granitowej. Ponadto układamy obrzeża i wykonujemy schody oraz tarasy. Podejmiemy się też wykonania chodników.
Świadczymy również usługi koparkoładowarką. Jesteśmy pewni wysokiej jakości świadczonych usług, dlatego na wykonane prace udzielamy gwarancji.
Dodatkowo przeprowadzamy prace, takie jak:
- przygotowanie terenu pod budowę dróg,
- przygotowanie terenu pod budowę fundamentów,
- wykopy pod fundamenty,
- odwodnienia,
- niwelacja terenu,
- korytowanie,
-melioracje,
- odśnieżanie dróg.
Ofertę kierujemy zarówno do osób fizycznych, jak i firm. Gwarantujemy terminowość i bardzo atrakcyjne ceny.
Wszystkich zainteresowanych ofertą zachęcamy do kontaktu.
Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Rob-Bruk.
Zasięg działania
Firma Rob-Bruk Grzegorz Kucia z lokalizacji: Lublin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie