Metalkas Oddział w Lublinie Artur Wysocki

Sejfy i kasy pancerne
ul. Zemborzycka 57, 20-445 Lublin lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(81) 747 88 87
Adres korespondencyjny
ul. Zemborzycka 57, 20-445 Lublin lubelskie

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy jednym z oddziałów firmy Metalkas, funkcjonującej na rynku od prawie sześćdziesięciu lat. Początki jej działalności sięgają 1957 roku. Siedziba prowadzonego przez nas oddziału znajduje się w Lublinie. Oddziałem zarządza Artur Wysocki.
Produkty i usługi
Dla naszych klientów produkujemy wyroby metalowe mające zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz ochrony ich własności. Daliśmy się poznać jako rzetelny producent sejfów nie tylko w Polsce, ale i wśród klientów z Ukrainy, Litwy, Łotwy, Czech, Francji, Finlandii, Danii czy Turcji.

Wśród naszych produktów znajdą Państwo doskonałe i solidne sejfy, nasi pracownicy dbają o najwyższą jakość ich wykonania. Oferujemy modele gabinetowe, hotelowe, depozytowe, kasjerskie, ognioodporne, transferowe, do zabezpieczenia komputerów, ścienne, na klucze, a także skrytki oraz multisejfy. Swoją ofertą nieustannie staramy się zadowolić nawet najbardziej wymagających klientów.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo:
• szafki na komputery
• skrzynki gazowe
• meble warsztatowe (ściany perforowane, stoły, wózki)
• regały magazynowe skręcane i wciskane
• drzwi antywłamaniowe domowe i techniczne
• kasy pancerne
• szafki na klucze, pocztę, apteczki oraz kasety metalowe
• szafy na dokumenty biurowe, do kancelarii tajnych, kartotekowe
• szafy na broń i depozytowe
• meble socjalne, takie jak szafy ubraniowe, schowkowe
Na każdym etapie produkcji dbamy o najmniejsze detale. W ten sposób zapewniamy naszym produktom najwyższą jakość. Dzięki wysokim kwalifikacjom jesteśmy w stanie zaprojektować i wyprodukować przedmioty zgodne z życzeniem każdego Klienta. Plan wykonania i ewentualne zmiany omawiamy na bieżąco z klientem. Priorytetem dla nas jest wasze bezpieczeństwo i satysfakcja, które staramy się uzyskać dzięki naszym produktom.

Podejmujemy się wykonania indywidualnych, spersonalizowanych projektów. Sejfy wykonywane przez nas są stuprocentowo bezpieczne.

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy osoby indywidualne oraz instytucje i podmioty gospodarcze.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i nawiązania współpracy!
Certyfikaty
Dbamy o podnoszenie naszych kompetencji. Posiadamy certyfikat potwierdzający spełnianie normy PN-EN ISO 9001:2009. Minister Spraw Wewnętrznych wydał nam ponadto koncesję na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie usług ochrony mienia. Otrzymaliśmy także Natowski Kod Podmiotu Gospodarki Narodowej. Dzięki temu macie pewność, że świadczone przez nas usługi cechuje jakość i profesjonalizm naszych pracowników.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń