Ekolog sp. z o.o.

Konkurencyjne ceny skupu złomu i metali kolorowych

Złom i surowce wtórne
ul. Zemborzycka 65, 20-445 Lublin lubelskie
(1 opinia) napisz opinię
Telefon
(81) 744 35 53
Ekolog sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności
Ekolog to firma, w której zajmujemy się skupem i sprzedażą złomu użytkowego. Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Lublinie, na terenie województwa lubelskiego. Naszą działalność rozpoczęliśmy w 2014 roku.
Produkty i usługi
Działamy jako firma recyklingowa, każdym działaniem starając się podkreślać wagę ekologii i troski o środowisko. Działamy profesjonalnie i kompleksowo, a wieloletnie doświadczenie naszych pracowników pozwala nam zapewnić Państwu usługi najwyższej klasy.

Naszą ofertę kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i przedstawicieli firm czy instytucji. Proponujemy kompleksowe rozwiązania, dysponujemy nowoczesnym sprzętem i specjalistycznymi narzędziami.

Oferujemy skup i sprzedaż:

- metali kolorowych,
- surowców wtórnych,
- złomu użytkowego,
- złomu stalowego,
- złomu żeliwnego,
- wyrobów stalowych,
- złomu niewsadowego.

Do naszych obowiązków należy również rozbiórka konstrukcji stalowych. Bierzemy na siebie odpowiedzialność utylizacji, wywiezienia i skupu złomu. Zapewniamy także odbiór złomu.

Dysponujemy wagą najazdową oraz samochodem samozaładowczym wyposażonym w HDS. Swoją ofertę kierujemy do zainteresowanych współpracą na terenie całego kraju. Gwarantujemy terminowe i rzetelne wywiązanie się z powierzonych nam zadań.

Zachęcamy do współpracy z firmą Ekolog z Lublina.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
lubelskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
T
Tedero_tadeo
Rzetelnie prowadzona firma, wyposażona w pełni profesjonalnie. Oby więcej takich kontrahentów :)