Wektor Europejskie Centrum Ochrony Pracy i Środowiska Ewa Klimczak

Szkolenia oraz nadzór BHP i PPOŻ, wdrażanie HACCP

Pomiary, konsultacje i badania BHP
ul. Kilińskiego 82, 22-400 Zamość lubelskie
(18 opinii) napisz opinię
Wektor Europejskie Centrum Ochrony Pracy i Środowiska Ewa Klimczak
ul. Kilińskiego 82, 22-400 Zamość lubelskie
NIP
9221044816
Telefon
Wektor Europejskie Centrum Ochrony Pracy i Środowiska Ewa Klimczak

Informacje

Opis działalności firmy Wektor Europejskie Centrum Ochrony Pracy i Środowiska Ewa Klimczak w Zamość
Szkolenia, kursy oraz wdrożenia z dziedziny bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej to główny profil działań Europejskiego Centrum Ochrony Pracy i Środowiska Wektor. Ma swoją siedzibę w Zamościu, a zakres jego działalności obejmuje województwo lubelskie. Właścicielka firmy, Ewa Klimczak, od wielu lat jest certyfikowanym przez CIOP PIB ekspertem do spraw BHP.
Produkty i usługi
Specjalnością Centrum Wektor są szkolenia dla klientów indywidualnych, firm oraz instytucji. Są to zarówno szkolenia wstępne, jak i specjalistyczne z zakresu BHP i ppoż. oraz systemu HACCP. Wykonywane są wdrożenia związane z udzielaniem pomocy przedlekarskiej. Centrum zajmuje się także przeprowadzaniem szkoleń stanowiskowych. Zajęcia są przeprowadzane indywidualnie oraz grupowo dla pracowników każdego szczebla w Centrum bądź w siedzibie firmy lub instytucji. Celem szkolenia jest zapewnienie bezpieczeństwa zdrowia i życia uczestników szkolenia, co jest potwierdzone za pomocą stosownego zaświadczenia

Oprócz tego do zadań Centrum Wektor należy:
- nadzór bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładach oraz miejscach pracy,
- ocenianie ryzyka zawodowego,
- badania oraz pomiary środowiska pracy,
- sporządzanie odpowiednich regulaminów i instrukcji BHP i ppoż.,
- opiniowanie w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej w miejscu pracy,
- opiniowanie w zakresie bezpieczeństwa pracy i ochrony przeciwpożarowej w budynkach nowych bądź modernizowanych.

Centrum gwarantuje rzetelne oraz profesjonalne doradztwo w zakresie prawa pracy, przepisów BHP, a także zarządzania odpadami oraz limitami emisyjnymi. Zespół dzięki swojemu doświadczeniu oraz aktualnej wiedzy o obowiązujących przepisach chętnie pomoże sporządzić wniosek o dofinansowanie w ramach poprawy stanu BHP w miejscu pracy, a także dobierze odpowiednie środki ochrony indywidualnej.

W celu uzyskania szczegółowych informacji warto odwiedzić Centrum Wektor w Zamościu bądź skontaktować się drogą telefoniczną.
Zasięg działania
Firma Wektor Europejskie Centrum Ochrony Pracy i Środowiska Ewa Klimczak z lokalizacji: Zamość świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Aktualności

prawo pracy

06.01.2024

W naszej firmie specjalizujemy się w świadczeniu usług BHP dla firm oraz w doradztwie z zakresu prawa pracy. Nasz zespół ekspertów pomaga przedsiębiorcom poruszać się po tym złożonym obszarze, oferując kompleksową wiedzę i doświadczenie. Oferujemy również doradztwo w zakresie gospodarki odpadami dla firm, aby pomóc w poprawie praktyk związanych z odpadami i zmniejszeniu negatywnego wpływu na środowisko.

dofinansowanie

02.11.2023

Nasz zespół posiada bogate doświadczenie w przygotowywaniu wniosków o udzielenie dofinansowania z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych na poprawę stanu BHP. Doskonale rozumiemy ten proces i znamy wymagania stawiane przez urząd, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić odpowiednie środki firmom, z którymi współpracujemy. Poza tym chętnie opracujemy i wdrożymy zmiany.

ryzyko zawodowe

16.09.2023

Ocena ryzyka zawodowego oraz analiza stanowisk pracy to podstawowe narzędzia do ochrony pracowników przed potencjalnymi zagrożeniami. Pomagają one zidentyfikować niebezpieczeństwa związane z różnymi zadaniami i dostarczają informacji na temat sposobów ich ograniczenia lub wyeliminowania. Pracodawcy mogą zlecić nam tę usługę i dzięki temu mogą być pewni, że ich pracownicy są bezpieczni i zdrowi podczas wykonywania swoich obowiązków.

pierwsza pomoc

23.07.2023

Nasza firma specjalizuje się w organizacji i prowadzeniu szkoleń z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej oraz pierwszej pomocy przedlekarskiej. Nasze kursyw wstępne i okresowe mają na celu wyposażenie pracowników w niezbędne umiejętności i wiedzę.Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług, ponieważ gwarantujemy pełen profesjonalizm i konkurencyjne ceny.

obsługa BHP

31.05.2023

Obsługa firm w zakresie BHP obejmuje przeprowadzanie audytów, prowadzenie szkoleń BHP oraz ocenę ryzyka zawodowego i nie tylko. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy posiadają długoletnie doświadczenie w branży i dbają o to, aby pracownicy mieli zapewnione odpowiednie warunki do pracy. Staramy się też zminimalizować ryzyko wystąpienia wypadku przy pracy. Troszczymy się o najwyższą jakość usług i konkurencyjne ceny.Zapraszamy na naszą stronę internetową po więcej informacji.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(18 opinii) napisz opinię
E
Emil
Świetnie przeprowadzone szkolenie. Wiedza przekazana w przystępny sposób. Jestem w pełni zadowolony.
P
Paulina
Uczestniczyłam w szkoleniu BHP i przeciwpożarowym. Czuję, że dzięki niemu będę umiała odpowiednio zachować się podczas jakiegoś nieprzewidzianego zdarzenia. Polecam!
I
Irek
Pełen profesjonalizm, fachowe podejście do przekazywanej wiedzy, bardzo miła atmosfera na spotkaniu. Polecam.
A
Agnieszka
Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie, zarówno w zakresie teoretycznym, jak i praktycznym, również w miłej atmosferze.
J
Joanna
Gorąco polecam. Instruktor konkretny, rzeczowy, bardzo łatwo i zrozumiale przekazuje nawet najtrudniejsze prawne i przepisowe zagadnienia.
T
Tomasz
Szkolenie przeprowadzone profesjonalnie. Instruktor jasno i w sposób zrozumiały potrafi przekazać swoją wiedzę. Polecam.
E
Eryk
Pełen profesjonalizm, miła atmosfera podczas szkoleń i bardzo dużo merytorycznej wiedzy. Uczestniczyłem w szkoleniu stanowiskowym i szczerze polecam.
I
Iza
Pracownicy Centrum Wektor pomogli mi w sporządzeniu oraz realizacji wytycznych odnośnie segregacji i ograniczenia odpadów w zakładzie.
J
Jarosław
Szkolenia z nimi to przyjemność, dzięki nim szybko i sprawnie wprowadziliśmy w zakładzie stosowne wdrożenia sanitarne.
N
Natalia
Mili i sympatyczni instruktorzy, których można zapytać o zagadnienia dotyczące przepisów BHP.
M
Maciek
Szkolenia są zawsze doskonale przygotowane pod względem merytorycznym oraz są zgodne z bieżącymi przepisami.
K
Kamila
Od lat wysyłam tam pracowników na szkolenia. Pozwala to na zapewnienie bezpieczeństwa moim pracownikom oraz ochronę ich zdrowia i życia.
R
Rafał
Zleciłem Centrum Wektor wdrożenia związane z ppoż oraz pierwszą pomocą. Byłem zaskoczony profesjonalizmem oraz wysokim poziomem przeprowadzanych szkoleń.
.
.....
Polecam szkolenia fachowo i na temat.
H
HK
Profesjonalna firma!
M
Z
Michał Z
polecam
S
Sebastian.
Zgadzam się, ja również jestem bardzo zadowolony, aż chce się z Panią Ewą współpracować.
L
Lub.Wiz.
Rekomenduję na 5.