Kanimet Łukasz Gruca

Produkcja ogrodzeń, bram, furtek i balustrad

Bramy i ogrodzenia
23-400 Wolaniny 14 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Kanimet Łukasz Gruca
23-400 Wolaniny 14 lubelskie
NIP
9182017286
Telefon
Kanimet Łukasz Gruca

Informacje

Opis działalności firmy Kanimet Łukasz Gruca w Wolaniny
Siedziba Kanimet znajduje się w Wolaninach, w województwie lubelskim. Specjalizujemy się w produkcji ogrodzeń. Fundamentem działalności jest ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży.
Produkty i usługi
W Kanimet specjalizujemy się w obróbce metali i produkcji z nich trwałych i estetycznych konstrukcji. Wykonujemy na zamówienie przede wszystkim kompletne systemy ogrodzeniowe. Realizujemy zamówienia dla osób fizycznych, poszukujących ogrodzeń do posesji. Ponadto wykonujemy zlecenia na rzecz podmiotów gospodarczych i instytucji. Zapewniamy wysoką jakość i dotrzymywanie ustalonych terminów. Oferta Kanimet obejmuje:
-ogrodzenia panelowe,
-ogrodzenia nowoczesne,
-ogrodzenia boisk,
-ogrodzenia z siatki ogrodzeniowej,
-ogrodzenia typu security z drutem kolczastym.

Dostarczamy również pasujące do ogrodzeń bramy posesyjne i furtki. Ponadto produkujemy piłkochwyty stawiane na boiskach. Uzupełnieniem oferty są natomiast balustrady balkonowe i poręcze przeznaczone do montażu przy schodach. Wszystkie konstrukcje wyróżniają się wytrzymałością i estetycznym wykończeniem. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez Kanimet! Więcej informacji dotyczących ogrodzeń i pozostałych wyrobów udzielamy e-mailowo oraz pod podanym numerem telefonu.
Zasięg działania
Firma Kanimet Łukasz Gruca z lokalizacji: Wolaniny świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń