Katarzyna Żuk

Sprzedaż aut używanych

Samochody używane
21-505 Bubel-Granna 110 lubelskie
(4 opinie) napisz opinię
Katarzyna Żuk

Informacje

Opis działalności
Katarzyna Żuk prowadzi własną działalność od 2018 roku. Siedziba działalności znajduje się w Bublu-Grannie, w powiecie bialskim, na terenie województwa lubelskiego. Specjalnością zakładu są samochody używane.
Produkty i usługi
W dzisiejszych czasach kupno własnego, nowego samochodu prosto z salonu bardzo często przerasta nasze możliwości finansowe. W związku z tym jedni odkładają swoje marzenia na później, inni decydują się na zakup pojazdu używanego. Pomocną dłoń wyciąga firma Katarzyny Żuk, która oferuje używane auta. Samochody są w bardzo dobrym stanie i gotowe do użytku od zaraz. W ofercie znajduje się szeroki wybór pojazdów, dlatego bez problemu każdy może znaleźć coś odpowiedniego dla siebie. Oprócz sprzedaży zakład zajmuje się również skupem samochodów osobowych każdej marki.

Mimo iż firma działa na rynku od niedawna, już udało jej się zdobyć głębokie zaufanie wśród wielu osób. Swoim Klientom zakład gwarantuje najwyższą jakość usług, profesjonalną obsługę oraz fachowe doradztwo. Wykwalifikowana kadra pracownicza dołoży wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania Klienta i pomoże w doborze odpowiedniego pojazdu. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy Państwa do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie, mazowieckie, podlaskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
X
xyz
Bardzo dobra firma, polecam!
E
Ernest
Udało mi się u nich sprzedać mój stary samochód. Otrzymałem za niego całkiem dobrą kwotę.
A
Arek
Po zrobionym kursie na prawo jazdy szukałem pierwszego auta. W tym skupie znalazłem idealny pojazd używany, w dobrej cenie.
J
Jola
Bardzo dobra firma. Znalazłam u nich świetne auto, w bardzo dobrej cenie. Jestem zadowolona z zakupu.