Balsa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mariusz Maksymiuk

Wysokiej jakości drewno w atrakcyjnych cenach.

Tartaki
21-542 Witulin 69G lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Balsa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mariusz Maksymiuk
21-542 Witulin 69G lubelskie
NIP
5372098713
Telefon
Balsa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mariusz Maksymiuk

Informacje

Opis działalności firmy Balsa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mariusz Maksymiuk w Witulin
Tartak Balsa od lat zajmuje się dostarczaniem wysokiej jakości drewna. Siedziba działalności znajduje się w Witulinie, na terenie województwa lubelskiego. Właścicielem firmy jest Mariusz Maksymiuk. Tartak powstał w 2010 roku.
Produkty i usługi
Oferowane przez nas drewno z drzew liściastych i iglastych poddawane jest obróbce polegającej na przycinaniu na elementy o odpowiedniej długości, szerokości i grubości. Materiał trafiający do tartaku charakteryzuje się najwyższą jakością, a w połączeniu z precyzyjną obróbką składa się to najlepsze dostępne na rynku artykuły drewniane.

Nasz tartak produkuje przede wszystkim deski, służące do prac stolarskich i budowlanych, w tym deski tarasowe. Po impregnacji i nadaniu deskom antypoślizgowego charakteru nadają się one świetnie do budowy przydomowych konstrukcji, przy domach letniskowych i całorocznych.

Oferta obejmuje także deski elewacyjne do okładania zewnętrznych ścian budynków i więźby dachowe. Są to konstrukcje przenoszące ciężar pokrycia dachowego na ściany nośne budynków oraz utrzymujące dach pod ciężarem śniegu. Więźby łączone są specjalnymi złączami ciesielskimi, a składają się głównie z wiązarów, w tym krokwiowych i jętkowych, a także słupów, krokiew, wiatrownic, zastrzałów, krzyżulców i wielu innych elementów.

Drewno oferowane przez nasz tartak dostępne jest w wielu wariantach. W zależności od oczekiwań klientów może być impregnowane.

Zapraszamy do kontaktu i do skorzystania z naszej oferty!
Zasięg działania
Firma Balsa Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe Mariusz Maksymiuk z lokalizacji: Witulin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
bialski, Biała Podlaska, lubartowski, łosicki, łukowski, parczewski, radzyński, Siedlce, siedlecki, siemiatycki, sokołowski, węgrowski, włodawski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń