Mroz-Bud Zenon Mróz

Przeciski wykonywane specjalnym kretem

Uzbrajanie terenu
23-304 Branewka 38 lubelskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
503 509 841
Mroz-Bud Zenon Mróz

Informacje

Opis działalności
Firma Mroz-Bud zlokalizowana jest w Branewce, na terenie województwa lubelskiego. Od jakiegoś czasu działamy na ryku. Właściciel to Zenon Mróz.
Produkty i usługi
Zazwyczaj prace budowlane, zwłaszcza te dotyczące usług ziemnych kojarzą się porozrzucanym piachem, wielkimi rowami czy dziurami. Nie każdy decyduje się na takie czynności lub odsuwa je, jak najdalej tylko się da. Jednak są techniki, które pozwalają uniknąć tego rozgardiaszu.

Mianowicie są to prace wykonywane przy pomocy specjalnych maszyn do przewiertów bezwykopowych. Nasze usługi obejmują wykopy, prace hydrauliczne, które są praktycznie bezinwazyjne.

Proponujemy Państwu takie czynności jak:

- przewierty sterowane,
- przewierty poziome,
- przewierty horyzontalne,
- przewierty w betonie.

Dodatkowo zapewniamy wbijanie rur stalowych oraz bezwykopową renowację rurociągów. Do naszych zadań należą przewiertyw ziemi oraz te w betonie. Nie straszne są nam także przeciski pod drogami.

Do pracy wykorzystujemy specjalnego kreta. Jest to wiertło, które wpuszcza się pod ziemię. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie i dla każdego mamy czas.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
D
Dfuhihy
Mam do nich duże zaufanie. Pękła mi rura pod wjazdem do garażu. Nie chciałem rozbierać całego polbruku i przewiercili się pod ziemią.
P
pepe
Już tyle razy korzystałem z tych usług, że sam nie wiem. Wiem za to to, że zawsze byłem bardzo z nich zadowolony. To pracowici ludzie, którzy szanują klientów.