Radex PHU Grzegorz Radecki

Skup i sprzedaż wielu gatunków zbóż

Zboża
22-315 Chorupnik 40 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Radex PHU Grzegorz Radecki
22-315 Chorupnik 40 lubelskie
NIP
5641594421
Telefon
Radex PHU Grzegorz Radecki

Informacje

Opis działalności firmy Radex PHU Grzegorz Radecki w Chorupnik
Prowadzimy firmę o nazwie Radex. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Chorupnik, na terenie województwa lubelskiego. Właścicielem działalności jest Grzegorz Radecki. Zajmujemy się skupem i sprzedażą zbóż nieprzerwanie od 2006 roku.
Produkty i usługi
Prowadzimy skup zbóż, sprzedaż zbóż oraz transport zbóż. Działamy już od ponad piętnastu lat. Oferujemy wysokiej jakości zboża, które mamy nadzieję spełnią oczekiwania naszych Klientów. Nasza oferta stale poszerza się o nowe produkty.

Usługi transportowe dotyczą wyłącznie naszych produktów. Nie transportujemy zbóż innych producentów, chyba że wcześniej dokonaliśmy ich skupu.

Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, przedsiębiorców, a w szczególności rolników. Proponujemy sprzedaż zboża oraz jego transport odpowiednio przystosowanym do tego sprzętem. Nasze pojazdy mogą pomieścisz duże ilości surowca. Regularnie poddajemy je przeglądom i konserwacjom.

Nasza oferta:

- przechowywanie zboża,
- transport zbóż,
- sprzedaż zboża,
- ziarna zbóż,
- skup zboża,
- kukurydza,
- jęczmień,
- owies.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Działamy przede wszystkim na terenie całego województwa lubelskiego. Zapewniamy kompleksową i miłą obsługę, a także fachowe doradztwo. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Wszelkie szczegóły odnośnie zamówienia możemy omówić w ten właśnie sposób.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług firmy Radex z Chorupnika.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń