Radex PHU Grzegorz Radecki

Sprzedaż i skup zbóż

Zboża
22-315 Chorupnik 40 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Radex PHU Grzegorz Radecki
22-315 Chorupnik 40 lubelskie
NIP
5641594421
Telefon
Radex PHU Grzegorz Radecki

Informacje

Opis działalności firmy Radex PHU Grzegorz Radecki w Chorupnik
Właścicielem przedsiębiorstwa handlowo-usługowego Radex jest Grzegorz Radecki. Naszą siedzibę można znaleźć w Chorupniku, w powiecie krasnostawskim, na terenie województwa lubelskiego. Na rynku funkcjonujemy od 2006 roku.
Produkty i usługi
Zajmujemy się sprzedażą, skupem i transportem zbóż. W ofercie mamy wysokiej jakości zboża, które oferujemy osobom prywatnym i przedsiębiorcom, w szczególności rolnikom. Posiadamy pojazdy o dużej pojemności, co pozwala nam szybko i sprawnie przetransportować zamówione u nas produkty. Są one regularnie poddawane przeglądom i konserwacjom, by były zawsze gotowe do jazdy.

Usługi transportowe dotyczą tylko naszych produktów. Nie zajmujemy się przewozem zbóż innych producentów, chyba że wcześniej dokonaliśmy ich skupu. W ofercie mamy przede wszystkim owies, jęczmień i kukurydzę. Zapewniamy bardzo atrakcyjne ceny.

Usługi świadczymy głównie na terenie województwa lubelskiego.

Wszystkich zainteresowanych zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Udzielimy dokładnych informacji dotyczących naszej oferty.

Zapraszamy do nawiązania owocnej współpracy z firmą Radex.

Aktualności

kukurydza

05.07.2023

Kukurydza to bardzo popularne zboże, które jest wykorzystywane w wielu potrawach. Jest również ważnym składnikiem pasz dla zwierząt. Jeśli zajmują się Państwo produkcją pasz, to z pewnością docenią Państwo ofertę naszej firmy. Prowadzimy sprzedaż i skup kukurydzy w atrakcyjnych cenach. Serdecznie zapraszamy!

owies

18.04.2023

Oferujemy skup zboża i jego sprzedaż. Dotyczy to między innymi owsa, jęczmienia i kukurydzy. Jesteśmy zainteresowani zakupem zboża zarówno od rolników indywidualnych, jak i dużych firm. Jesteśmy w stanie odebrać zakupiony towar we własnym magazynie, a także u klienta. Zachęcamy do kontaktu z nami.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń