Radex PHU Grzegorz Radecki

Skup i sprzedaż wielu gatunków zbóż.

Zboża
22-315 Chorupnik 40 lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Radex PHU Grzegorz Radecki

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy firmę o nazwie Radex. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Chorupnik, na terenie województwa lubelskiego. Właścicielem działalności jest Grzegorz Radecki. Zajmujemy się skupem i sprzedażą zbóż nieprzerwanie od 2006 roku.
Produkty i usługi
Prowadzimy skup zbóż, sprzedaż zbóż oraz transport zbóż. Działamy już od piętnastu lat. Oferujemy wysokiej jakości zboża, które mamy nadzieję spełnią oczekiwania naszych Klientów. Nasza oferta stale poszerza się o nowe produkty.

Usługi transportowe dotyczą wyłącznie naszych produktów. Nie transportujemy zbóż innych producentów, chyba że wcześniej dokonaliśmy ich skupu.

Swoją ofertę kierujemy przede wszystkim do osób indywidualnych, przedsiębiorców, a w szczególności rolników. Proponujemy sprzedaż zboża oraz jego transport odpowiednio przystosowanym do tego sprzętem. Nasze pojazdy mogą pomieścisz duże ilości zboża. Regularnie poddajemy je przeglądom i konserwacjom.

Nasza oferta:
- przechowywanie zboża,
- transport zbóż,
- sprzedaż zboża,
- ziarna zbóż,
- skup zboża,
- kukurydza,
- jęczmień,
- owies.

Gwarantujemy konkurencyjne ceny. Działamy przede wszystkim na terenie całego województwa lubelskiego. Zapewniamy kompleksową i miłą obsługę, a także fachowe doradztwo. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego. Wszelkie szczegóły odnośnie zamówienia możemy omówić w ten właśnie sposób.

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z usług firmy Radex z Chorupnika.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń