Auto.Skup Radosław Kowalski

Skup samochodów i motocykli - kasacja pojazdów

Samochody używane
ul. PCK 6D/30, 22-300 Krasnystaw, woj. lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Auto.Skup Radosław Kowalski
ul. PCK 6D/30, 22-300 Krasnystaw, woj. lubelskie
NIP
5641758673
Telefon
Auto.Skup Radosław Kowalski

Informacje

Opis działalności firmy Auto.Skup Radosław Kowalski w Krasnystaw
Auto.Skup Radosław Kowalski już od 2023 roku świadczy usługi w branży samochody używane. Dbamy o to, by powierzone nam zadania realizować z najwyższą starannością i spełniać oczekiwania wszystkich klientów. Jeśli chcą Państwo dowiedzieć się więcej o naszej ofercie zachęcamy do kontaktu. Odpowiemy na wszystkie pytania. Można do nas zadzwonić lub przyjść do naszej siedziby w Krasnymstawie, w województwie lubelskim.
Produkty i usługi
Auto.Skup to firma, która prowadzi skup samochodów używanych i motocykli. Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do właścicieli pojazdów uszkodzonych, powypadkowych oraz takich których naprawa przekracza ich aktualną wartość. Chętnie odkupimy niemal każdy model samochodu od klasycznego kombi czy sedana, po SUV-a, hatchbacka, kabrioleta czy coupe.

W naszej ofercie znajduje się legalna kasacja samochodów osobowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Prowadzimy autoryzowaną stację demontażu aut, a usługi realizujemy po zatwierdzeniu dokumentów, jakie powinien mieć przy sobie właściciel pojazdu. Chodzi tutaj o:
- dowód osobisty lub inny dokument potwierdzający tożsamość,
- dowód rejestracyjny samochodu,
- umowę kupna sprzedaży,
- kartę pojazdu, jeśli została wydana.

Na podstawie tych dokumentów nasz auto złom przeprowadza recykling samochodów oraz motocykli. Klientowi wystawiamy zaświadczenie o przyjęciu jego pojazdu oraz potwierdzenie unieważnienia tablic rejestracyjnych.

Te dokumenty należy zachować i w ciągu 30 dni udać się z nimi do wydziału komunikacji, aby złożyć wniosek o wyrejestrowanie auta.

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego osoby zainteresowane sprzedażą samochodu. Zapewniamy uczciwą wycenę i chętnie pomagamy w zorganizowaniu transportu pojazdu - firma Auto.Skup.
Zasięg działania
Firma Auto.Skup Radosław Kowalski z lokalizacji: Krasnystaw świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń