Ofoliowani Marcin Skoczylas

Profesjonalnie okleimy Twój samochód

Folie i foliowanie
ul. gen. Andersa 13, 23-100 Bychawa lubelskie
(5 opinii) napisz opinię
Ofoliowani Marcin Skoczylas

Informacje

Opis działalności
Firma Ofoliowani, której właścicielem jest Marcin Skoczylas, znajduje się w Bychawie, na terenie województwa lubelskiego. Zajmujemy się car wrappingiem, czyli oklejaniem pojazdów specjalną folią samochodową. Działamy na rynku od 2018 roku, jednak nasze doświadczenie jest o wiele dłuższe.
Produkty i usługi
Jesteśmy pasjonatami motoryzacji. W naszej firmie zajmujemy się tuningiem wizualnym samochodów osobowych, dostawczych, a nawet motocykli i łodzi. Tuning wizualny to nic innego jak zmiana wyglądu pojazdu. Ofertę kierujemy do Klientów, którzy chcą poruszać się oryginalnym i jednym w swoim rodzaju pojazdem. Wszystkie realizacje wykonujemy zgodnie z oczekiwaniami naszych Klientów. Służymy pomocą i doradztwem na każdym kroku.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi:
- przyciemnianie szyb,
- oklejanie samochodu,
- oklejanie reklamowe,
- zabezpieczenia lakieru.

Folie, które wykorzystujemy do przyciemniania szyb między innymi chronią wnętrze samochodu przed nadmiernym nagrzewaniem w okresie letnim, a dodatkowo chronią pojazd przed włamaniem. Co więcej, folia przyciemniająca szyby podnosi wydajność układu klimatyzacji.

Zapewniany szybką zmianę koloru auta, bez potrzeby malowania. Oklejamy całą karoserię lub wybrane przez Klientów elementy, takie jak lusterka, dach, czy też maskownice. Stosowane przez nas folie zabezpieczają oryginalny lakier.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Ofoliowani w Bychawie.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Michalina
Jakość wykonywanych przez nich prac jest bardzo wysoka. Panowie chętnie odpowiadali na wszystko moje pytania.
O
Oskar
Zdecydowałem się na oklejenie detali, takich jak lusterka, dach i grill. Serdecznie polecam.
A
Arkadiusz
Marzenie o matowym samochodzie się spełniło. Oklejanie jest świetną opcją dla osób, które nie chcą zmieniać koloru samochodu na zawsze.
K
Karol
Byłem u nich na oklejeniu auta razem z przyciemnieniem szyb. Doskonale sobie poradzili. Jestem naprawdę zadowolony z efektu.
K
Krystian
Panowie wykonali kawał dobrej roboty. Okleili całe auto. Dokładnie zadbali o każdy szczegół. Folia nigdzie nie odchodzi. Polecam!