Mach Auto Serwis - Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja, Klimatyzacja

Zakład mechaniczno-wulkanizacyjny

Mechanika samochodowa
21-030 Marynin 183, woj. lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mach Auto Serwis - Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja, Klimatyzacja
21-030 Marynin 183, woj. lubelskie
NIP
7132497260
Telefon
Mach Auto Serwis - Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja, Klimatyzacja

Informacje

Opis działalności firmy Mach Auto Serwis - Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja, Klimatyzacja w Marynin
Mach Auto Serwis znajduje się w Maryninie, w województwie lubelskim. Od 2018 roku świadczymy usługi związane z naprawą samochodów Od początku istnienia działalności stawiamy na wysoką jakość i profesjonalizm. Zaufało nam już wielu klientów – mamy nadzieję, że i Wy zdecydujecie się na nawiązanie z nami współpracy! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego – odpowiemy Wam tak szybko, jak to możliwe!
Produkty i usługi
Zakład mechaniczno-wulkanizacyjny Mach Auto Serwis w Maryninie to miejsce, gdzie wykonujemy przeglądy oraz naprawy samochodów osobowych, busów i minibusów wszystkich marek. Dokładamy wszelkich starań, by Wasze auta były w nienagannym stanie technicznym, który przekłada się na bezpieczną i komfortową jazdę.

Fachowo realizujemy usługi w zakresie mechaniki pojazdowej, w tym naprawy bieżące i główne. Wykonujemy remonty silników, naprawy układów hamulcowych i wydechowych czy wymiany rozrządów. Dysponujemy specjalistycznym sprzętem do diagnostyki komputerowej.

Sprawnie dokonujemy wymiany oleju i płynów eksploatacyjnych, konserwacji podwozia oraz renowacji powłok lakierniczych. W naszej ofercie znajdziecie także usługi czyszczenia tapicerki.

Zajmujemy się wulkanizacją, oferując usługi w zakresie naprawy i wymiany ogumienia.

Prowadzimy serwis klimatyzacji, w tym takie usługi, jak napełnianie układu czynnikiem chłodniczym. Nasza oferta to także ozonowanie aut.

Zasięg działania
Firma Mach Auto Serwis - Mechanika Pojazdowa, Wulkanizacja, Klimatyzacja z lokalizacji: Marynin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń