Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny Dr Hab Med Jacek Gągała

Leczenie urazów kości i stawów

Ortopedzi
ul. Satelitarna 40, 21-002 Natalin lubelskie
(6 opinii) napisz opinię
Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny Dr Hab Med Jacek Gągała
ul. Satelitarna 40, 21-002 Natalin lubelskie
NIP
7121708196
Telefon
Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny Dr Hab Med Jacek Gągała

Informacje

Opis działalności firmy Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny Dr Hab Med Jacek Gągała w Natalin
Nazywam się Jacek Gągała i zajmuję się leczeniem chorób zwyrodnieniowych stawów i deformacji narządów ruchu. Jestem Dr Habilitowanym Medycyny i pomagam pacjentom nieprzerwanie od 2008 roku. Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny zlokalizowany jest w miejscowości Jastków.
Produkty i usługi
Jestem lekarzem habilitowanym medycyny specjalizującym się w zakresie ortopedii. Prywatna praktyka, jaką prowadzę działa na rynku od wielu lat. W zakresie mojej działalności zajmuję się również traumatologią narządów ruchu. Pacjenci w gabinecie uzyskają pomoc przy złamaniach kości, skręceniach stawów oraz zwichnięciach. Pomagam także pacjentom, którzy cierpią z powodu uszkodzeń więzadeł, ścięgien oraz mięśni. Ponadto leczę choroby zwyrodnieniowe, takie jak choroby kręgosłupa czy stawów.

Wśród leczonych przeze mnie chorób, znajdą Państwo:
- wady kręgosłupa,
- artroza,
- złamania żeber,
- dyskopatia,
- dysplazja stawu biodrowego,
- osteoporoza,
- wady postawy,
- ból kręgosłupa,
- choroby zwyrodnieniowe,

Zajmuje się badaniami USG, astroskopią czy biopsją kości. Wykonuję rekonstrukcje stóp oraz więzadła krzyżowego. Dodatkowo oferuję przeszczepy ścięgien, czy alloplastykę stawów. Zakładam wyciągi szkieletowe oraz wykonuję zabiegi zespolenia odłamów kostnych.

Zapraszam do mojego gabinetu.
Zasięg działania
Firma Specjalistyczny Gabinet Ortopedyczny Dr Hab Med Jacek Gągała z lokalizacji: Natalin świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
L
Lalamido70
TEN CZŁOWIEK URATOWAŁ MI ŻYCIE !!! Jestem chory na SM i z racji tego nikt i nigdzie w całej Polsce nie chciał mnie operować bo nie dam rady wyrobić operowanego biodra i proteza nic mi nie da i też szkoda lekarzy pracy i mojego cierpienia po operacji. Czy tak czy tak wózek co dla mnie jest nie do wyobrażalne bo i  czarne myśli odrazu miałem! A dla tego biodro nie do wyrobienia bo jedna noga chorobowo jest już od paru lat padnięta w 20-70%(zależy od dnia i jej rozciągnięcia przy  drabince) i też 3-4 lata temu miałem operowane kolano w tej samej nodze co biodro, A padło całkowicie non stop przykurcze od kostki, poprzez kolano, całe biodro i pachwina! Non stop chodziłem skurczony na kulach i przy chodziku ledwo dotykając nogą przykurczoną przez te biodro , a od prawie 2 lat już tylko przy chodziku, albo pchany na chodziku ok. 5metrów do auta z parteru, a do lekarza, na zabiegi to transport medyczny i non stop ból i nieprzespane noce prawie 2 lata! Miałem 4 blokady robione w biodro, 3 wlewy sterydowe na pogorszenie SM przez te biodro. Przy ostatnich wlewach prześwietlili mi biodro i skierowali mnie do poradni do prof.Jacka Gągały.. a tu na pierwszej wizycie bez mówienia mi że to nie ma sensu, że komisja musi się spotkać i zadecydować i wszystko przeciw bo to nie ma sensu bo lepiej nie będzie i szkoda kasy NFZu,! A tu prof. Jacek Gęgała że operujemy i do 3 msc będzie opracja, tylko potrzebne jest zaświadczenie od neurologa, a że leczę się u wspaniałej pani Doktor neurolog Anny Jamroz-Wiśniewskiej to wypisała mi zaświadczenie i zgodę na operacje. Operacja odbyła się już po 2 msc. Jestem po operacji dopiero 4 tyg. Wychodziłem do domu na krzesełku bo nawet przy specjalnym chodziku balkonie ustać nie mogłem nie mówiąc już o kulach. Wychodziłem załamany że życie sens straciło i wózek! A ja ze swoim wrodzonym uporem już chodzę o kulach bo się odważyłem i poczułem MOC w nogach,a przy specjalnym chodziku balkonie zrobiłem z 20metry w sumie i dałem sobie spokój. Wspaniały lekarz)
N
B
Norbert Barszcz
Super
P
piotr
Pan Gągała operował mnie dwa biodra a w maju kolano, jest świetnym w tym co robi. Lekarz z prawdziwego zdarzenia Piotr.
Z
Zbyszek
Mam endoprotezę biodra, operował mnie dr Gągała. Jest dobry w tym, co robi. Ja jego polecam, jako specjalistę. Pozdrawiam.
L
leszek
jest dobry, polecam
N
nieznany
najlepszy specjalista, przyjeżdżam do tego doktora zza Zamościa bo jedyny mi pomógł