Kancelaria Adwokacka. Adwokat Karolina Tuziemska

Porady prawne i sporządzanie opinii

Adwokaci
Stary Rynek 42, 24-300 Opole Lubelskie lubelskie
(2 opinie) napisz opinię
Kancelaria Adwokacka. Adwokat Karolina Tuziemska

Informacje

Opis działalności
Kancelaria adwokacka prowadzona przez Karolinę Tuziemską mieści się w Opolu Lubelskim. Swoim klientom zapewnia ona szeroko rozumianą pomoc prawną w zakresie między innymi prawa cywilnego, karnego i rodzinnego.
Produkty i usługi
Oferta naszej kancelarii adwokackiej skierowana jest do osób fizycznych, jednostek samorządu terytorialnego i podmiotów gospodarczych. Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dzięki temu, że biegle porozumiewamy się po angielsku istnieje również możliwość obsługi w tym języku. W ramach świadczonych usług reprezentujemy klientów przed organami ścigania, sądami powszechnymi i administracyjnymi. Dodatkowo sporządzamy opinie i udzielamy porady prawne.

Nasza oferta to też:
- projekty umów,
- pisma procesowe,
- wnioski,
- pozwy.

Ponadto w zakresie prawa rodzinnego orzekamy o rozwodzie, pomagamy przy ustaleniu czy zaprzeczeniu ojcostwa oraz macierzyństwa. Możemy pomóc też w ustaleniu podziału władzy rodzicielskiej i majątku, a także ustanowieniu rozdzielności małżeńskiej. Do naszych zadań należy prowadzenie spraw o alimenty i ustalanie kontaktów z małoletnimi dziećmi.

Dodatkowo dochodzimy roszczenia z tytułu szkód, błędów medycznych czy naruszeń dóbr. Podejmujemy się spraw o zadośćuczynienie i rekompensatę za wypadki komunikacyjne z OC oraz AC. Natomiast jeśli chodzi o prawo karne to reprezentujemy oskarżycieli posiłkowych i prywatnych oraz bronimy w postępowaniu wykroczeniowym.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
S
strefazero
Jak najbardziej polecam tę kancelarię adwokacką. Można liczyć z ich strony na profesjonalną pomoc.
J
Jarosław
Bardzo dobra kancelaria adwokacka. Fachowa pomoc przy sprawie rozwodowej. Sprawa rozwiązana pomyślnie.