CIOSEK-BUS Wynajem busów i autokarów

Bezpieczny i komfortowy przewóz osób

Przewozy autokarowe
ul. Szkolna 138, 24-300 Opole Lubelskie lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
534 391 370
Adres korespondencyjny
ul. Szkolna 138, 24-300 Opole Lubelskie lubelskie

Informacje

Opis działalności
Ciosek-Bus to profesjonalna firma, zajmująca się przewozem osób nowoczesnymi autokarami. Działamy od 2011 roku, a nasza siedziba znajduje się w Wojciechowie, na terenie województwa lubelskiego. Wszystkich zainteresowanych tego typu usługami zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Najważniejsze jest dla nas to, aby zapewnić naszych pasażerom bezpieczeństwo i zadowolenie z usług. Udaje nam się to osiągnąć dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży przewozowej. Zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych kierowców, którzy ukończyli odpowiednie szkolenia. Nasi pasażerowie dostają do dyspozycji także nowoczesne busy, które umilą im podróż dzięki 20-calowemu wyświetlaczowi, wygodnym fotelom oraz klimatyzacji z indywidualnym nawiewem. Jesteśmy także gotowi na większe grupy – nasze pojazdy są w stanie pomieścić nawet 26 osób poza kierowcą.

W naszej ofercie znajdziesz takie usługi, jak między innymi:
- wynajem busów na wycieczki,
- wynajem busów na pielgrzymki,
- przewóz gości weselnych,
- przewozy regularne.

Prowadzimy także zakład mechaniczny, który znajduje się w Opolu Lubelskim. Wiemy doskonale, jakim problemem może okazać się nagła awaria pojazdu, dlatego postanowiliśmy wyjść naprzeciw klientom z tego typu problemami. W ramach tej gałęzi naszej działalności zajmujemy się takimi usługami, jak:
- kompleksowa naprawa aut,
- wymiana oleju i płynów,
- wymiana klocków hamulcowych,
- wymiana rozrządu,
- wymiana tłumików,
- naprawa zawieszenia.

Dysponujemy nowoczesnym sprzętem, dzięki któremu wszystkie zlecenia realizujemy sprawnie i bezawaryjnie. Klienci bardzo cenią sobie nasze usługi, ze względu na profesjonalizm i rzetelność. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Chcesz, aby usługa została wykonana szybko? W takim razie wybierz naszą firmę.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Ciosek-Bus.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
Warszawa

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń