ABT Adrian Bzoma

Sprzedaż i serwis komputerów

Serwis komputerów
ul. 11 Listopada 50/16, 21-200 Parczew lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
ABT Adrian Bzoma
ul. 11 Listopada 50/16, 21-200 Parczew lubelskie
Strona www
Telefon
ABT Adrian Bzoma

Informacje

Opis działalności firmy ABT Adrian Bzoma w Parczew
ABT to sklep z komputerami i sprzętem komputerowym. Mieścimy się w Parczewie w województwie lubelskim. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą, ale też serwisem komputerów. Właścicielem sklepu jest Adrian Bzoma.
Produkty i usługi
Elektronika często lubi nas zaskakiwać. Czasami nawet najdrobniejsza awaria może całkowicie odłączyć nas od kontaktu ze światem. Na takie okoliczności przygotowany jest sklep ABT. Wystarczy, że przyniesiesz do nas swój sprzęt komputerowy, a my się nim zajmiemy! Przeprowadzimy dokładną analizę problemu i naprawimy komputer.

Jeśli jednak uważasz, że Twój sprzęt nie nadaje się do naprawy, kup nowy! W naszym sklepie znajdziesz produkty każdego typu. Sprzedajemy akcesoria komputerowe i podzespoły. Z chęcią doradzimy w kwestii specyfikacji danego komputera. U nas znajdziesz masę ciekawych promocji.

W sprzedaży mamy między innymi:

- komputery,
- laptopy,
- notebooki,
- tablety,
- drukarki,
- głośniki,
- klawiatury,
- kamerki internetowe,
- telewizję cyfrową,
- skanery.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu w Parczewie. Zachęcamy także do kontaktu telefonicznego. Z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Naprawimy każdą usterkę. Gwarantujemy, że znajdziesz u nas to, czego potrzebujesz!
Zasięg działania
Firma ABT Adrian Bzoma z lokalizacji: Parczew świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Aktualności

komputer

04.07.2022

Szukasz dobrego komputera? Nie martw się, razem na pewno wybierzemy coś odpowiedniego. Zapewniamy pomoc naszych specjalistów. Z ich wiedzą i chęcią doradzenia kupna najlepszego sprzętu, wybierzecie komputer, który spełni Wasze oczekiwania.Zapraszamy do kontaktu i odwiedzenia naszego sklepu!

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń