Kamil Chojnacki K-Drive

Stacje obsługi i warsztaty samochodowe
08-500 Moszczanka 32 lubelskie
(1 review) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(4)

Informacje

Firma Kamil Chojnacki K-Drive prowadzi działalność w branży Stacje obsługi i warsztaty samochodowe. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Moszczanka w województwie lubelskim.
Firma nie dostarczyła nam szczegółowych danych na temat swojej oferty.
Więcej informacji na jej temat uzyskasz poprzez kontakt z Kamil Chojnacki K-Drive poprzez email: kamilchojnacki63@gmail.com lub telefon: 577 139... .
Z przedstawicielem firmy Kamil Chojnacki K-Drive możesz spotkać się także osobiście, pod adresem 08-500 Moszczanka 32. Jeśli korzystasz z nawigacji GPS możesz użyć współrzędnych geograficznych: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy Kamil Chojnacki K-Drive. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

(1 review) napisz opinię
J
jablonowski.eu
Wymiana zestawu sprzęgła w Mazda CX-5 poszła naprawdę szybko. Cena naprawdę atrakcyjna, biorąc pod uwagę wysoka jakość usługi i części. Jestem bardzo zadowolony i z pewnością przy kolejnych usterkach będę kierował się własnie tu. Polecam!
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.