Margo P.P.H.U. Mariusz Majchrzak

Producent wyrobów cukierniczych

Produkcja wyrobów cukierniczych
08-500 Swaty 130a lubelskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(81) 865 39 40
Margo P.P.H.U. Mariusz Majchrzak

Informacje

Opis działalności
Margo to jeden z przodujących producentów wszelkich wyrobów cukierniczych. Przedsiębiorstwo działa na rynku nieprzerwanie od 2004 roku. Właścicielem firmy znajdującej się w Swatach, w powiecie Ryckim, w województwie Lubelskim jest Mariusz Majchrzak.
Produkty i usługi
Nasza cukiernia opiera się na tradycjach, jednak dzięki wprowadzanym nowościom oraz dobrze wyposażonej stajemy się dynamicznie rozwijającą się firmą w branży ciastkarskiej. Specjalnością naszej działalności są ciastka. Wypiekamy wiele rodzajów wyrobów ciastkarskich, a dziki temu każdy klient znajdzie coś, co go zainteresuje.

Jako cukiernicy z zawodu i zamiłowania uwielbiamy tworzyć nowe smaki i sprawdzać, czy trafią w gusta klientów. Wykorzystujemy wyłącznie świeże składniki i korzystamy ze sprawdzonych receptur.

W naszej ofercie znajdą Państwo między innym:

- ciastka kruche,
- ciastka kruche z kremem,
- biszkopty,
- wafle,
- ciastka kruche z nadzieniem,
- pierniki.

Doświadczenie i umiejętności oraz niezwykła receptura sprawiają, że smak naszych wypieków jest niepowtarzalny. Warto pozwolić sobie na odrobinę przyjemności i spróbować wielu rodzajów ciastek.

Przepyszne chmurki z cappuccino, bratki z kremem czy bajeczne toffi to tylko kilka naszych propozycji. W ofercie znajdują się również alpejki z kremem, finezja, feriko toffi, łezki agrestowe, maltańskie z pianką czy krajanka z galaretką.

Szczególnie dbamy o wysoką jakość produktów, wierzymy, z najlepsze wyroby cukiernicze rodzą się z połączenia wiedzy, doświadczenia i pasji. O smaku naszych wypieków decyduje doświadczona kadra pracownicza, nowoczesna linia produkcyjna, a przede wszystkim starannie dobrane poleski surowce.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z firmą Margo ze Swat.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

cake,