CA Richmann

Przyprowadź nam swoje auto - Wyjedzie nie do poznania !

Zabudowy nadwozi samochodowych
22-600 Podhorce 146 b lubelskie
Poniedziałek 08:00 - 17:30
Wtorek 08:00 - 17:30
Środa 08:00 - 17:30
Czwartek 08:00 - 17:30
Piątek 08:00 - 17:30
Sobota 09:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
881 234 567
881234567
518753757
787777775
CA Richmann

Informacje

O nas
Wiedza i ogromne umiejętności naszych projektantów i pracowników daje ogromne możliwości modyfikacji aut. Wykorzystujemy najbardziej innowacyjne i wyszukane rozwiązania, które sprawiają, że jesteśmy liderem na rynku w swojej dziedzinie. Gwarantujemy dokładność i terminowość, a dbałość o najmniejszy szczegół pozwala zapewnić o Państwa zadowoleniu.
Opis działalności
CA Richmann to młode przedsiębiorstwo, które istnieje od 2016 roku. Siedziba zakładu mieści się w Warszawie. Naszą specjalnością są indywidualne wnętrza samochodowe robione na zamówienie. Wykonujemy nowoczesne zabudowy busów, minivanów i mikrobusów.
Produkty i usługi
Zabudowy samochodów transportowych znajdują wykorzystanie w wielu dziedzinach. Ściśle współpracujemy z firmami eventowymi, hotelami i przedsiębiorstwami transportowymi. Nasza branża to niszowa, a właściwie deficytowa dziedzina. To właśnie zapotrzebowanie na tego typu usługi skłoniło nas do uruchomienia naszego biznesu. Realizujemy najbardziej wyszukane zamówienia zarówno w dziedzinie przewozu osób, jak i budowy samochodów, które mają na celu ułatwienie pracy firmom. Jedną z dziedzin, która realizujemy to mobilne warsztaty samochodowe. Kolejną dziedziną, w której nasza firma notuje sukcesy to samochody do przewozu gości hotelowych, gości firm eventowych czy też przygotowanie samochodów do transportu osób na długich trasach.

Oferujemy:

- doradztwo przy realizacji zabudowy busa,
- dobór odpowiednich materiałów do wykonania zamówienia,
- realizacja zabudowy samochodu dostawczego w systemie dostawczy- osobowy.

Richmann to firma, która podejmie się najtrudniejszych zadań, wykorzystując najlepsze materiały oraz stworzy samochód idealnie oddający potrzeby właściciela auta, które idealnie zgrają się z jego biznesem. Podejmujemy się wykonania:

- busa do przewozu gości hotelowych,
- samochodu dla ekipy sportowej,
- busa do przewozu sprzętu dla sportowców,
- samochodu dla pasażerów lotniska,
- samochodu przeznaczonego dla gości vip,
- mobilnego warsztatu samochodowego,
- mikrobusa dla pilota transportu,
- mikrobusa dla firmy eventowej,
- mikrobusa dla zespołu muzycznego.

Pasja, jaka wkładamy w naszą pracę, jest idealnie odzwierciedlona w autach, które wykonaliśmy. Gwarantujemy atrakcyjne warunki współpracy. Jesteśmy solidni i precyzyjni, bo właśnie tego wymaga dobrze wykonane zlecenia.

Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń