Mechanika Pojazdowa Tomasz Wójcik

Pomoc drogowa
ul. Żarska 36, 68-320 Jasień lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
724 721 000
Mechanika Pojazdowa Tomasz Wójcik

Informacje

Opis działalności
Aż trudno oprzeć się porównaniu dobrego mechanika do dobrego lekarza. Odpowiedzialność w tym pierwszym przypadku jest oczywiście mniejsza, jednak w pewnym stopniu, nas mechaników z lekarzami coś łączy.
Produkty i usługi
Naszym zadaniem jest pilnowanie dobrego stanu samochodu, a to prowadzi do czuwania nad bezpieczeństwem i zarazem zdrowiem kierowców oraz pasażerów. Na tym jakże dobitnym porównaniu widać, że mechanik, podobnie jak lekarz, musi być odpowiednio wyszkolony, dociekliwy i mieć intuicję, która pozwoli na szybsze wykrycie, a także naprawienie usterki.

Mechanika Pojazdowa działa na rynku od 2014 roku. Zlokalizowani jesteśmy w miejscowości Jasień, na terenie województwa lubuskiego. Naszym właścicielem jest Tomasz Wójcik.

Zajmujemy się takimi sprawami jak:

• pomoc drogowa,
• mechanika samochodowa,
• wulkanizacja,
• klimatyzacja.

Opcja związana z pomocą drogową obowiązuje na terenie całego kraju i poza nim. Pojazdy, które do tego wykorzystujemy to: Ford Transit długość paki 6m, Iveco Daily długość paki 6m, przyczepa laweta ładowność do 3,5 tony 3 osiowa do transportu gabarytów.

Do zakresu naszych obowiązków obejmujących mechanikę pojazdową wliczamy: naprawy silników, wymianę amortyzatorów, wymianę i naprawę hamulców, wymianę klocków hamulcowych, wymianę filtra kabinowego, filtra paliwa, filtra powietrza oraz wymianę oleju i przewodów hamulcowych.

Dodatkowo wykonujemy: wymiany rozrządu silnika benzynowego 16-sto zaworowego i 8 zaworowego, wymiany rozrządu silnika diesel, wymiany sprzęgła, wymiany szczek hamulcowych, wymiany szyb, wymiany tarczy hamulcowych, wymiany tłumika, wymiany tulei wahacza, wymiany uszczelki pod głowicą w dieslu oraz wymiany paska rozrządu. Uzupełnieniem naszej oferty są kompleksowe usługi związane z klimatyzacją i wulkanizacją.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń