Este Trucks

Wywóz odpadów pobudowlanych

Wywóz śmieci i odpadów
ul. Paderewskiego 6a, 68-300 Lubsko lubuskie
(8 opinii) napisz opinię
Este Trucks

Informacje

Opis działalności firmy Este Trucks w Lubsko
Firma ESTE TRUCKS z Lubska oferuje kompleksowe usługi związane z wywozem odpadów. Działamy na terenie Lubska oraz powiatu żarskiego, żagańskiego i krośnieńskiego.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w wywozie różnego rodzaju odpadów. Realizujemy zlecenia zarówno na rzecz klientów indywidualnych, jak i firm.

W zakres naszych usług wchodzi:

- wywóz odpadów poremontowych,
- wywóz odpadów pobudowanych,,
- wywóz odpadów mieszkalnych,
- wywóz gruzu,
- odbiór odpadów poremontowych od klienta,
- odbiór odpadów pobudowanych od klienta,
- odbiór odpadów mieszkalnych od klienta,
- odbiór gruzu od klienta,
- wynajem kontenerów na gruz,
- wynajem kontenerów na odpady poremontowe,
- wynajem kontenerów na odpady pobudowane,
- wynajem kontenerów na odpady mieszkaniowe,
- podstawianie kontenerów na gruz,
- podstawianie kontenerów na odpady poremontowe,
- podstawianie kontenerów na odpady pobudowane,
- podstawianie kontenerów na odpady mieszkaniowe.

Dodatkowo możemy zaproponować usługi dekarskie. Zajmujemy się wykonywaniem pokryć dachowych na nowo wybudowanych budynkach i przeprowadzaniem remontów dachów. Wykonujemy prace przy montażu i renowacji dachów każdego typu, w tym z dachówek ceramicznych, betonowych, blachodachówek i pap termozgrzewalnych.

Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie.
Więcej informacji pod 665 624 292 lub 665 624 292.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Firma Este Trucks z lokalizacji: Lubsko świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, bolesławiecki, głogowski, krośnieński, nowosolski, polkowicki, świebodziński, wolsztyński, wschowski, zgorzelecki, Zielona Góra, zielonogórski, żagański, żarski

Aktualności

gruz

18.01.2024

Zdecydowałeś się na wiosenne porządki i chcesz pozbyć się odpadów budowlanych i krajobrazowych? Chcesz zadbać o ich terminowej utylizacji i jednocześnie zaoszczędzić pieniądze? Este Trucks to idealne rozwiązanie! Oferujemy profesjonalne podstawienie i odbiór kontenerów na gruz. Zapewniamy kompleksową obsługę, dzięki czemu możesz skupić się na ważniejszych kwestiach. Serdecznie zapraszamy do kontaktu!

gruz

19.11.2023

Czy obecnie budujesz nowy dom lub remontujesz stary? Czy masz do czynienia z dużą ilością odpadów z procesu budowlanego? W takim przypadku polecamy skorzystanie z wynajmu kontenerów na odpady poremontowe od Este Trucks. Dzięki temu możesz pozbyć się odpadów w sposób przyjazny dla środowiska. Zachęcamy do kontaktu z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę.

gruz

03.09.2023

Nie da się zaprzeczyć, że branża budowlana wytwarza wiele odpadów. Jednakże nie powinno to być usprawiedliwieniem, aby nie pozbywać się ich w sposób przyjazny dla środowiska. Este Trucks oferuje szeroki wybór kontenerów na gruz do wynajęcia, które pozwolą na wydajne i ekologiczne pozbycie się odpadów budowlanych. Firma dysponuje odpowiednią flotą pojazdów przystosowanych do obsługi kontenerów do gromadzenia gruzu.

gruz

14.07.2023

Este Trucks oferuje praktyczne i wydajne rozwiązanie w zakresie transportu odpadów budowlanych, świadcząc usługę wynajmu kontenera na gruz. Kontener jest zamontowany na specjalistycznej ciężarówce, co umożliwia bezproblemowy transport znacznych ilości odpadów. Po napełnieniu kontenera jest on opróżniany w wyznaczonym zakładzie utylizacji, zapewniając bezproblemową i usprawnioną metodę usuwania odpadów. Usługa ta jest wygodną i niezawodną opcją dla osób potrzebujących skutecznego zarządzania odpadami.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(8 opinii) napisz opinię
K
Krystian
Polecam tę firmę, super kontakt, szybka i mila obsługa, dobra cena.
J
Julia
Bardzo solidna firma, profesjonalna i godna zaufania. Szybko i sprawnie. Polecam!
B
Bartosz
Dostawa i odbiór kontenera w terminie, mili i sympatyczni kierowcy, polecam.
L
Lidia
Super firma - kierowcy sympatyczni, rzetelni, zawsze na czas. Polecam!
N
Natalia
Polecam. Dostawa i odbiór kontenera szybko i łatwo.
M
Maksymilian
Podejście profesjonalne, zgodnie z umówioną datą i godziną podstawionych kontener. Tego samego dnia poprosiłem o zabranie kontenera i bez problemu zabrano. Polecam.
Z
K
zadowolony klient
Firma profesjonalna, warto polecić
K
klient
Usługa wykonana sprawnie, firma warta polecenia