Almex Recykling Sp. z o.o.

Skup złomu stalowego i metali kolorowych

Złom i surowce wtórne
ul. Podmiejska 15ae, 66-407 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(13 opinii) napisz opinię
Almex Recykling Sp. z o.o.
ul. Podmiejska 15ae, 66-407 Gorzów Wielkopolski lubuskie
NIP
5990010281
Telefon
Almex Recykling Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy Almex Recykling Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski
Firmę Almex Recykling założyliśmy w 1991 roku w Gorzowie Wielkopolskim. Zajmujemy się skupem i recyklingiem opadów. Wśród nich znajdują się przede wszystkim metale i stopy metali. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W skupie złomu Almex Recykling prowadzimy handel złomem stalowym oraz metalami nieżelaznymi. Cały nasz teren przystosowany jest do bezpiecznego składowania odpadów, natomiast po przeprowadzonej z Klientem transakcji wydajemy odpowiedni dokument potwierdzający przyjęcie odpadów.

Przede wszystkim skupujemy złom stalowy wsadowy i niewsadowy, a także złom produkcyjny, wióry stalowe i żeliwo. Stal i złom żelazny poddajemy procesowi przetopu w specjalnych piecach elektrycznych, co pozytywnie wpływa na walkę z zanieczyszczeniami i redukcją CO2. W naszym punkcie przyjmowane są między innymi:
- stal nierdzewna,
- aluminium,
- mosiądz,
- cyna,
- brąz,
- ołów,
- znal,
- kable.

Skupujemy również chłodnice, felgi, linki, odlewy oraz puszki, profile i wióry. Klienci sprzedadzą u nas też akumulatory oraz rozruszniki.

Kasacja samochodów przeprowadzana jest u nas przez wykwalifikowaną osobę, która najpierw przyjmuje od Klienta auto, a następnie wypełnia dokumenty, które są niezbędne do wyrejestrowania samochodu w wydziale komunikacji. Aby zdemontować auto w naszej stacji demontażu pojazdów, należy dostarczyć nam wóz i mieć przy sobie ważne dokumenty, do których należą karta pojazdu, dokument tożsamości właściciela pojazdu i dowód rejestracyjny pojazdu.

Jednostki pływające, które można dostarczyć do naszego skupu to głównie statki, jachty, barki motorowe, pchacze, a także kutry rybackie, czy żurawie pływające.

W sprzedaży posiadamy natomiast pręty gładkie i żebrowane oraz walcówki żebrowane. Przyjmujemy także zlecenia na produkcję zbrojeń, a każdy nasz produkt oznaczony jest aprobatą i certyfikatem. Uzupełnieniem naszej oferty jest również sprzedaż stali kształtowej. Nasza firma posiada własny transport i na życzenie Klienta dowozi oraz odbiera towar z wyznaczonego adresu. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego.
Zasięg działania
Firma Almex Recykling Sp. z o.o. z lokalizacji: Gorzów Wielkopolski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Aktualności

kasacja samochodów

12.11.2023

Posiadasz stary samochód, którego chcesz się pozbyć? M Jeśli odpowiedź brzmi tak, zalecamy skorzystanie z usług Almex Recykling, stacji demontażu pojazdów. Nasz zespół zajmie się demontażem i recyklingiem Twojego samochodu zgodnie z obowiązującymi przepisami i w sposób przyjazny dla środowiska. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

złomowanie jednostek pływających

02.09.2023

Almex Recykling to firma specjalizująca się w złomowaniu różnych jednostek pływających, w tym barek, jachtów i kutrów. Dzięki profesjonalnej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom zapewniamy satysfakcję klientów. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i poznania naszych usług na najwyższym poziomie.

złom stalowy

15.07.2023

W Almex Recykling dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom najlepsze warunki skupu złomu. Dysponujemy precyzyjnymi wagami i gwarantujemy konkurencyjne ceny. Płacimy za złom stalowy niewsadowy i wsadowy. Przyjmujemy także żeliwo, elementy poprodukcyjne i wióry stalowe. Zapraszamy do kontaktu już dziś, aby dowiedzieć się więcej o usługach!

złomowisko

10.05.2023

Skupujemy w Almex Recykling miedź, aluminium, mosiądz i cynk, a także cynę, ołów i inne metale kolorowe. Jesteśmy zainteresowani każdym rodzajem złomu, bez względu na jego stan. Nie wahaj się z nami skontaktować. Pomożemy Ci zamienić złom na gotówkę. Więcej informacji udzielamy pod podanym numerem telefonu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(13 opinii) napisz opinię
K
Klaudia
Polecam serdecznie ten skup złomu. Mają najlepsze ceny w okolicy.
K
Kazik
Porządny skup z własnymi wagami i konkretną obsługą. Zawsze tutaj sprzedajemy złom i metale.
W
Wja_nowski
Polecam ich za uczciwy cennik przy odbiorze akumulatorów i rozruszników.
M
Magdalena
Od lat z nimi współpracujemy i wynajmujemy kontenery, które sami opróżniają. Nigdy nie ma problemu z terminowym odbiorem odpadów.
I
Ipati677
Złomowaliśmy u nich nasz stary kuter rybacki. Firma pomogła nam we wszystkich formalnościach. Zapłacili nam nawet sporo, więc polecam.
D
Dominik
Byłem tutaj skasować auto. Pan szybko przyjął ode mnie wóz, kiedy pokazałem mu potrzebne dokumenty. Od razu wypełnił dla mnie potwierdzenie wykonania usługi, które potrzebne było do wyrejestrowania auta. Sprawnie, szybko i bez problemów.
G
Grzegorz
Polecam ten skup złomu. Zawsze mają bardzo dobre stawki, chyba najlepsze w Gorzowie Wielkopolskim. Poza tym, jeśli ma się naprawdę duże ilości odpadów, to można się z nimi ugadać i sami odbierają złom własnym transportem.
B
Błażej
Dobrze, że działa ten zakład, bo dzięki temu więcej surowców wtórnych jest odzyskiwanych.
R
Roman
Bardzo życzliwa obsługa i atrakcyjne ceny skupu. Na pewno będę tutaj wracać.
I
Igor
Złomowanie wykonali ekspresowo. Jestem bardzo zadowolony, że wybrałem ich do tego zadania.
M
Marek
Kompleksowa obsługa. Wszystko załatwione w krótkim czasie i bez żadnych komplikacji.
M
Maks
Współpraca z nimi to czysta przyjemność. Za każdą ilość złomu płacą od ręki w gotówce. Nie zaniżają cen i są uczciwi.
Z
Zbyszek
Wszystko w jak najlepszym porządku. Nie pierwszy raz skorzystałem z ich usług i mogę ich śmiało polecić.

Słowa kluczowe