Grupa Krok Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa przy niespodziewanych sytuacjach

Pomoc drogowa
ul. Poznańska 98A, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Grupa Krok Pomoc Drogowa

Informacje

Opis działalności
Netmedia Partners Group to firma oferująca pomoc drogową. Działamy od 2014 roku, a nasza siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim.
Produkty i usługi
Historia naszej przygody z pomocą drogową sięga roku 2003. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim, dzięki czemu nasz obszar działania obejmuje takie punkty, jak droga krajowa 92, autostrada A2 i droga S3. Działamy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w dni wolne od pracy i święta.

W naszej flocie znajdują się samochody holownicze odpowiednio przystosowane do swoich zadań. Oferujemy usługi holownikami cztero- i pięcioosiowymi, a także lawetą oraz zestawami z naczepami niskopodwoziowymi. Korzystamy z dźwigów do 300 ton, ładowarek i wózków widłowych, co pozwalana naprawy na drodze. W ramach mobilnego warsztatu wykonujemy awaryjne odpalanie na kable, a także awaryjne otwieranie samochodu.

Zajmujemy się holowaniem pojazdów osobowych, dostawczych, ciągników siodłowych, maszyn budowlanych i rolniczych. Jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów nawet kilkaset kilometrów od Gorzowa. Wyciągniemy Państwa pojazdy z rowu, pobocza oraz innych trudnych terenów.

W ramach naszego warsztatu stacjonarnego wykonujemy wiele napraw, takich jak:

- mechanika pojazdowa,
- elektromechanika,
- diagnostyka komputerowa,
- naprawy powypadkowe.

Pełnimy także usługi całodobowego parkingu samochodów po wypadkach. Posiadamy strzeżony i monitorowany plac parkingowy, z którego odbierać można swoje pojazdy w godzinach od 8 do 16.

Zapraszamy do skorzystania z usług firmy Netmedia Partners Group z Gorzowa Wielkopolskiego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
lubuskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe