Grupa Krok Pomoc Drogowa

Pomoc drogowa przy niespodziewanych sytuacjach

Pomoc drogowa
ul. Poznańska 98A, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(1 opinia) napisz opinię
Grupa Krok Pomoc Drogowa

Informacje

Opis działalności firmy Grupa Krok Pomoc Drogowa w Gorzów Wielkopolski
W Grupie Krok zajmujemy się świadczeniem pomocy drogowej już od 2003 roku. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim. Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
W Grupie Krok działamy prężnie na polskim rynku już od ponad półtorej dekady. Zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług związanych z pomocą drogową. Dzięki temu, że siedziba naszej firmy zlokalizowana jest w Gorzowie Wielkopolskim, nasz obszar działania obejmuje takie punkty, jak droga krajowa 92, autostrada A2 i droga S3. Działamy całodobowo, przez siedem dni w tygodniu. Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w dni wolne od pracy i święta.

W naszej flocie znajdują się samochody holownicze odpowiednio przystosowane do swoich zadań. Oferujemy usługi holownikami cztero- i pięcioosiowymi, a także lawetą oraz zestawami z naczepami niskopodwoziowymi. Korzystamy z dźwigów do 300 ton, ładowarek i wózków widłowych, co pozwalana naprawy na drodze. W ramach mobilnego warsztatu wykonujemy awaryjne odpalanie na kable, a także awaryjne otwieranie samochodu.

Zajmujemy się holowaniem pojazdów osobowych, dostawczych, ciągników siodłowych, maszyn budowlanych i rolniczych. Jesteśmy w stanie dotrzeć do klientów nawet kilkaset kilometrów od Gorzowa. Wyciągniemy Państwa pojazdy z rowu, pobocza oraz innych trudnych terenów.

W ramach naszego warsztatu stacjonarnego wykonujemy wiele napraw, takich jak:

- mechanika pojazdowa,
- elektromechanika,
- diagnostyka komputerowa,
- naprawy powypadkowe.

Pełnimy także usługi całodobowego parkingu samochodów po wypadkach. Posiadamy strzeżony i monitorowany plac parkingowy, z którego odbierać można swoje pojazdy w godzinach od 8 do 16.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.
Zasięg działania
Firma Grupa Krok Pomoc Drogowa z lokalizacji: Gorzów Wielkopolski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
K
Katarzyna
Masakra

Słowa kluczowe