Grupa Krok Pomoc Drogowa

Całodobowa pomoc drogowa

Pomoc drogowa
ul. Poznańska 98A, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(2 opinie) napisz opinię
Grupa Krok Pomoc Drogowa
ul. Poznańska 98A, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
Telefon
Grupa Krok Pomoc Drogowa

Informacje

Opis działalności firmy Grupa Krok Pomoc Drogowa w Gorzów Wielkopolski
W firmie Grupa Krok Pomoc Drogowa zajmujemy się świadczeniem usług pomocy drogowej przez całą dobę. Nasza siedziba znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Na rynku funkcjonujemy od 2014 roku.
Produkty i usługi
Pomagamy naszym klientom w przypadku niespodziewanych sytuacji na drogach, kolizji, wypadków samochodowych oraz nagłych awarii pojazdów. Do naszych zadań należy dowóz paliwa, holowanie samochodu oraz usługi autolawetą. Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo, bez względu na święta i weekendy.

Oferujemy:
- transport samochodów osobowych,
- transport samochodów dostawczych,
- transport samochodów ciężarowych,
- transport maszyn rolniczych,
- transport maszyn budowlanych,
- transport sprzętu drogowego.

Na miejsce zdarzenia udajemy się niezwłocznie po otrzymaniu zgłoszenia od Państwa. Dbamy o powierzone nam maszyny oraz auta. Nasze pojazdy przystosowane są do przewozu każdego rodzaju samochodu. Możemy przetransportować Państwa własność do warsztatu samochodowego bądź w inne wskazane miejsce. Rozszerzeniem naszej działalności są usługi serwisowania samochodów. Prowadzimy doskonale wyposażony, nowoczesny warsztat samochodowy, w którym usuniemy każdą awarię i wymienimy wszystkie wadliwe albo wyeksploatowane części.

Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą i nawiązania współpracy.
Zasięg działania
Firma Grupa Krok Pomoc Drogowa z lokalizacji: Gorzów Wielkopolski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
Ł
Łuki
Przewozili mój samochód do mechanika, kiedy nagle wyskoczyła mi awaria silnika. Nie powstały żadne zarysowania ani uszkodzenia. Można im zaufać.
W
Wojciech
Ostatnio niestety zdarzyło mi się wylądować w rowie w drodze do miasta. Na szczęście miałem numer do Pomocy Drogowej Krok. Wszystkim się zajęli i odwieźli auto do warsztatu.