Zarabski Leszek Zarabski

Zamknięte i otwarte kontenery na gruz i inne odpady

Kontenery
ul. Tkacka 7, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
(2 reviews) napisz opinię
Zarabski Leszek Zarabski
ul. Tkacka 7, 66-400 Gorzów Wielkopolski lubuskie
NIP
5992628111
Telefon
Zarabski Leszek Zarabski

Informacje

Opis działalności firmy Zarabski Leszek Zarabski w Gorzów Wielkopolski
Siedziba naszej firmy Zarabski znajduje się w Gorzowie Wielkopolskim. Na terenie województwa lubuskiego działamy od ponad 20 lat. Zajmujemy się przede wszystkim wynajmem, podstawianiem i powrotnym transportem kontenerów o różnej pojemności. Zapewniamy dotrzymywanie terminów i atrakcyjne ceny.
Produkty i usługi
Od lat wynajmujemy kontenery zamknięte i otwarte. Mają one pojemność od 1,5 do ponad 30 metrów sześciennych. Doskonale nadają się do składowania gruzu, innych odpadów budowlanych, a także złomu. Na życzenie klientów dowozimy kontenery na wskazany adres i po określonym czasie albo po zapełnieniu wywozimy. W firmie Zarabski zatrudniamy doświadczonych pracowników i używamy sprawdzonych pojazdów do przewożenia kontenerów, dlatego zawsze jesteśmy na czas.

Nasza oferta obejmuje także:
-wynajem kontenerów socjalnych,
-wynajem kontenerów magazynowych,
-wynajem kontenerów biurowych,
-wynajem toalet przenośnych,
-wynajem maszyn budowlanych.

Toalety sprzątamy i opróżniamy. Maszyn budowlanych używamy natomiast do prowadzenia wyburzeń, niwelacji terenu i budowy dróg tymczasowych oraz placów. Stosujemy koparki kołowe i gąsienicowe z chwytakami i młotami wyburzeniowymi. Gruz pozostały po pracach przewozimy naszymi wywrotkami. Sprzedajemy gruz betonowy i ceglany oraz różne kruszywa. U nas można zakupić żwir, kamienie ozdobne, ziemię i humus.

Dodatkowo zajmujemy się sprzątaniem placów budowy i budynków. Sprzątamy w domach, mieszkaniach, magazynach oraz pustostanach.

Zapraszamy do skorzystania z oferty naszej firmy Zarabski! Czekamy na telefony i wiadomości mailowe.

Zasięg działania
Firma Zarabski Leszek Zarabski z lokalizacji: Gorzów Wielkopolski świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie, choszczeński, czarnkowsko-trzcianecki, gorzowski, Gorzów Wielkopolski, gryfiński, krośnieński, międzychodzki, międzyrzecki, myśliborski, pyrzycki, słubicki, strzelecko-drezdenecki, sulęciński, świebodziński, wałecki, Zielona Góra, zielonogórski

Opinie

(2 reviews) napisz opinię
B
Bartosz
Wynajmują i transportują kontenery na odpady. Polecam firmę Zarabski, bo dotrzymują terminów i zapewniają atrakcyjne ceny.
P
Z
K
Polecam, zadowolony klient
Firma godna polecenia.

Słowa kluczowe

gruz,