"Oring" Przedsiębiorstwo Handlowe

Uszczelki i uszczelnienia
al. Wojska Polskiego 86, 65-762 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)
Telefon
(68) 323 81 61

Informacje

Siedzibą "Oring" Przedsiębiorstwo Handlowe jest Zielona Góra w województwie lubuskim. Działalność firmy koncentruje się na branży Uszczelki i uszczelnienia.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: ph.oring@wp.pl lub telefonicznej (68) 323 81 61 możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 65-762 Zielona Góra al. Wojska Polskiego 86,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby "Oring" Przedsiębiorstwo Handlowe: [kopiuj]
Mamy nadzieję, że już niedługo dołączysz do zadowolonych klientów firmy "Oring" Przedsiębiorstwo Handlowe. Zachęcamy do pozostawienia opinii o firmie w naszej sekcji “Oceny i opinie”.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Adam
Polecam! Mają wszystko i można zaoszczędzić na zestawach naprawczych. Wydać zamiast 100 zł - przysłowiową złotówkę, bo ceny niskie.
W
C
warsztat chynów
bardzo duży wybór asortymentu , mają wszystko od ręki gorąco polecam
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.