Dźwigi Krzysztof Kozłowski Usługi Dźwigowe

Prace wysokościowe z użyciem podnośnika koszowego

Podnośniki
ul. Przylep-Kolejowa 33, 66-015 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dźwigi Krzysztof Kozłowski Usługi Dźwigowe
ul. Przylep-Kolejowa 33, 66-015 Zielona Góra lubuskie
NIP
9291180973
Telefon
Dźwigi Krzysztof Kozłowski Usługi Dźwigowe

Informacje

Opis działalności firmy Dźwigi Krzysztof Kozłowski Usługi Dźwigowe w Zielona Góra
Firma Krzysztofa Kozłowskiego powstała w 1996 roku. Od tego czasu świadczy usługi dźwigowe dla klientów z Zielonej Góry oraz województwa lubuskiego. Oferuje nowoczesny sprzęt, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną realizację zleconych prac. Korzysta z podnośników koszowych oraz dźwigów samojezdnych.
Produkty i usługi
Poszukiwania bezpiecznego sprzętu do realizacji prac budowlanych i montażowych najlepiej rozpocząć od skontaktowania się z firmą Krzysztofa Kozłowskiego w Zielonej Górze. Udziela ona gwarancji na sprawne i precyzyjne prace wysokościowe.

Specjalnością firmy jest przede wszystkim wynajem samojezdnych żurawi i dźwigów samochodowych. Oferta obejmuje modele znanych i cenionych w branży producentów, przeznaczone do podnoszenia ładunków o masie nawet 55 ton na dużą wysokość. Od przedsiębiorstwa można wynająć takie maszyny, jak:
-GROVE GMK 3055,
-LIEBHERR LTM 1030/2,
-PPM ATT 400/3,
-LIEBHERR LTM 1040.

Dźwigi samojezdne używane są podczas budowy hal i innych konstrukcji betonowych i stalowych, np. kominów oraz przy załadunku i rozładunku materiałów, maszyn i kontenerów.

Realizację takich prac, jak montaż reklam czy pielęgnacja drzew, umożliwia znajdujący się w ofercie podnośnik koszowy marki Rothmann. Podnośnik sprawdza się także przy czyszczeniu i malowaniu elewacji, myciu okien oraz usuwaniu śniegu i lodu z dachów.

Wszystkie maszyny użytkowane przez firmę są w pełni sprawne, co potwierdzają aktualne badania techniczne. Obsługują je doświadczeni operatorzy.

Dodatkowo oferujemy usługi mini dźwigiem.

Więcej informacji o usługach przedsiębiorstwa Krzysztofa Kozłowskiego znajduje się na stronie internetowej. Kontakt możliwy jest telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Firma Dźwigi Krzysztof Kozłowski Usługi Dźwigowe z lokalizacji: Zielona Góra świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Aktualności

podnośnik

25.11.2023

Poza żurawiami samojezdnymi firma Dźwigi Krzysztof Kozłowski utrzymuje do dyspozycji swoich klientów podnośnik koszowy samochodowy o dużym zasięgu wysięgnika. Pozwala on na bezproblemową pracę na wysokości przy wycinaniu drzew, montażu reklamy, naprawie oświetlenia ulicznego, montażu urządzeń technicznych, naprawach dekarskich itp.Klienci, którzy chcieliby skorzystać z jego możliwości, proszeni są o kontakt telefoniczny.

podnoszenie maszyn

18.09.2023

Podnoszenie ładunków o masie maksymalnej do 60 ton, z prędkością podnoszenia do 75 km/h i maksymalnej wysokości do 55 metrów, to uogólnione parametry żurawi samojezdnych dostępnych w ramach usług dźwigowych firmy Dźwigi Krzysztof Kozłowski. Są one obsługiwane przed doświadczonych operatorów, którzy efektywnie i bezpiecznie realizują powierzone przez zleceniodawców zadania.Więcej informacji o możliwościach firmy znaleźć można na jej stronie internetowej.

infrastruktura

28.07.2023

Budownictwo drogowe, szczególnie to dotyczące obiektów inżynieryjnych - mostów, kładek, przepustów itp. - wykorzystuje możliwości, jakie dają żurawie samojezdne. Dzięki swoim parametrom są one w stanie efektywnie i bezpiecznie pomagać przy pracach montażowych z bardzo ciężkimi elementami żelbetonowymi czy stalowymi. Tego rodzaju prac podejmują się również operatorzy z firmy Dźwigi Krzysztof Kozłowski, który posiadają odpowiednie kwalifikacje i doświadczenie.

wykopy

03.05.2023

Usługi dźwigowe zazwyczaj kojarzą się z podnoszeniem ładunków w górę na dużą wysokość. Jednak dźwigi, w tym żurawie samojezdne, są również wykorzystywane do montażu wielkogabarytowych elementów w głębokich wykopach. Mogą to być elementy prefabrykowane, zbiorniki, elementy instalacji technicznych itp. Przy tego rodzaju pracy ważne jest prawidłowe rozstawienia i ustabilizowanie żurawia, za które odpowiada operator. Specjalistów od tego naleźć można w firmie Dźwigi Krzysztof Kozłowski.

budownictwo drogowe

16.03.2023

Dzięki sprawnej obsłudze operatorskiej nawet duże żurawie samojezdne mogą być skutecznie wykorzystywane podczas prac związanych z montażem elementów infrastruktury drogowej, w tym sygnalizacji świetlnej, tablic i znaków informacyjnych o dużej powierzchni, oświetlenia ulicznego itp. Między innymi taką obsługę zapewnić może klientom firma Dźwigi Krzysztof Kozłowski. Ze względu na pewne aspekty prace takie mogą być prowadzone również w porze nocnej.Zapraszamy do kontaktu.

hale stalowe

12.01.2023

Żurawie samojezdne są maszynami budowlanymi, których możliwości są szczególnie przydatne przy pracach montażowych podczas wznoszenia hal przemysłowych czy magazynowych o konstrukcji z elementów stalowych lub żelbetowych elementów prefabrykowanych. Żurawie udostępniane przez firmę Dźwigi Krzysztof Kozłowski są w stanie skutecznie poradzić sobie z elementami o wadze nawet do 60 ton.Szczegóły na stronie internetowej.

żuraw samojezdy

08.11.2022

Żurawie samojezdne marki Liebherr są jednymi z najpopularniejszych maszyn tego rodzaju na rynku. To właśnie ten producent wyprodukował największy żuraw samojezdny na świecie - Liebherr LTM 11200-9.1. Dźwigi tej marki znajdują się również we flocie firmy Dźwigi Krzysztof Kozłowski. Dla klientów z Zielonej Góry i okolic realizuje ona usługi dźwigowe do maksymalnie 60 t udźwigu i zasięgu do 55 m.Szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej.

remonty

13.09.2022

Sprzęt dźwigowy, w tym żurawie samojezdne dostępne dzięki firmie Dźwigi Krzysztof Kozłowski, mogą być skutecznie wykorzystywane podczas prac remontowych i modernizacyjnych w obiektach przemysłowych. Wysoka mobilność, duży zasięg oraz możliwość podnoszenia ładunków nawet do 60 ton szczególnie przydadzą się podczas prac montażowych na wysokości i transportu wertykalnego.Osoby zainteresowane szczegółami współpracy proszone są o kontakt telefoniczny.

montaż

19.07.2022

Montaż na wysokości czy prace dźwigowe w bliskim kontakcie infrastruktury energetycznej oraz urządzeń odpowiadających za transformacje energetyczną są zawsze niebezpieczne. Często prąd nadal płynie w sieci. Od operatora dźwigu w takich warunkach wymaga się szczególnej precyzji i dbałości o bezpieczeństwo. Musi również zwracać uwagę na takie czynniki jak podmuchy wiatru czy ukształtowanie i struktura terenu. Takich operatorów znaleźć można w firmieDźwigi Krzysztof Kozłowski.

rozładunek

01.05.2022

Koparki oraz koparko-ładowarki nie są konstrukcyjnie przeznaczone do rozładunku ciężkich prefabrykatów betonowych czy elementów konstrukcji stalowych. Tę pracę lepiej jest powierzyć samojezdnym żurawiom, których zakres możliwości jest o wiele szerszy. Wpływa to też na bezpieczeństwo pracowników, osób postronnych, a także mienia. Ponadto znacznie skraca czas samej operacji rozładunku czy załadunku.Warto dowiedzieć się o tym więcej na stronie firmy Dźwigi Krzysztof Kozłowski.

żurawie

09.03.2022

Firma Dźwigi Krzysztof Kozłowski z Zielonej Góry do dyspozycji swoich klientów posiada flotę żurawi samojezdnych. Wśród nich wymienić można, chociażby LIEBHERR LTM 1030/2 (maks. udźwig 35 ton, maks. długość teleskopu 30 m), LTM 1040 (maks. udźwig 40 ton, długość teleskopu 30 m + 8 m + 7 m dodatkowy bocian), LTM 1060/2, GROVE GMK 3055 (maks. udźwig 55 ton, maks. wysięgnik 43 m + 8 m dodatkowy bocian).Osoby zainteresowane ich wynajęciem proszone są o kontakt.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe