Dźwigi Krzysztof Kozłowski Usługi Dźwigowe

Prace wysokościowe z użyciem podnośnika koszowego

Podnośniki
ul. Przylep-Kolejowa 33, 66-015 Zielona Góra lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Dźwigi Krzysztof Kozłowski Usługi Dźwigowe

Informacje

Opis działalności
Firma Krzysztofa Kozłowskiego powstała w 1996 roku. Od tego czasu świadczy usługi dźwigowe dla klientów z Zielonej Góry oraz województwa lubuskiego. Oferuje nowoczesny sprzęt, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną realizację zleconych prac. Korzysta z podnośników koszowych oraz dźwigów samojezdnych.
Produkty i usługi
Poszukiwania bezpiecznego sprzętu do realizacji prac budowlanych i montażowych najlepiej rozpocząć od skontaktowania się z firmą Krzysztofa Kozłowskiego w Zielonej Górze. Udziela ona gwarancji na sprawne i precyzyjne prace wysokościowe.

Specjalnością firmy jest przede wszystkim wynajem samojezdnych żurawi i dźwigów samochodowych. Oferta obejmuje modele znanych i cenionych w branży producentów, przeznaczone do podnoszenia ładunków o masie nawet 55 ton na dużą wysokość. Od przedsiębiorstwa można wynająć takie maszyny, jak:
-GROVE GMK 3055,
-LIEBHERR LTM 1030/2,
-PPM ATT 400/3,
-LIEBHERR LTM 1040.

Dźwigi samojezdne używane są podczas budowy hal i innych konstrukcji betonowych i stalowych, np. kominów oraz przy załadunku i rozładunku materiałów, maszyn i kontenerów.

Realizację takich prac, jak montaż reklam czy pielęgnacja drzew, umożliwia znajdujący się w ofercie podnośnik koszowy marki Rothmann. Podnośnik sprawdza się także przy czyszczeniu i malowaniu elewacji, myciu okien oraz usuwaniu śniegu i lodu z dachów.

Wszystkie maszyny użytkowane przez firmę są w pełni sprawne, co potwierdzają aktualne badania techniczne. Obsługują je doświadczeni operatorzy.

Więcej informacji o usługach przedsiębiorstwa Krzysztofa Kozłowskiego znajduje się na stronie internetowej. Kontakt możliwy jest telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubelskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe