Drewform

Zajmujemy się świadczeniem usług tartacznych i budową konstrukcji drewnianych

Tartaki
ul. Gorzowska 100a, 66-470 Kostrzyn nad Odrą lubuskie
(5 opinii) napisz opinię
Drewform
ul. Gorzowska 100a, 66-470 Kostrzyn nad Odrą lubuskie
NIP
5981003005
Telefon
Drewform

Informacje

Opis działalności firmy Drewform w Kostrzyn nad Odrą
Firmę Drewform założyliśmy w 1990 roku. Nasza siedziba znajduje się w Kostrzynie nad Odrą, w województwie lubuskim. Głównym profilem naszej działalności są usługi tartaczne oraz produkcja domów drewnianych i innych konstrukcji na indywidualne zamówienie Klienta. Właścicielką firmy jest Danuta Szczepińska.
Produkty i usługi
W ofercie firmy Drewform przygotowaliśmy przede wszystkim wysokiej jakości drewno konstrukcyjne i budowlane, które cechuje się odpowiednimi parametrami i odpornością na ściskanie oraz ścieranie. Dzięki nowoczesnym komorom do suszenia drewna sprzedajemy Klientom surowiec bez skaz ani śladów pleśni.

Jaki konstrukcje drewniane buduje firma Drewform z Kostrzyna nad Odrą?

Nasza firma zajmuje się przede wszystkim produkcją więźby dachowej, małej architektury ogrodowej oraz domków całorocznych i letniskowych. W tym celu wykorzystujemy:
- drewno konstrukcyjne KVH klejone na długości,
- drewno konstrukcyjne BSH klejone warstwowo,
- drewno lite,
- deski,
- bale półokrągłe.

Poza tym wykorzystujemy nowoczesne programy do precyzyjnej obróbki drewna. Dysponujemy systemem Sema Experience i Wolf Win, a także centrum numerycznym Hundegger K21.

Z czego firma Drewform wykonuje całoroczne i letniskowe domki drewniane?

Przede wszystkim budujemy domki całoroczne i letniskowe z drewna sosnowego i świerkowego, które poddajemy suszeniu komorowemu. Maksymalna wilgotność takiego surowca wynosi 18% i jest pozbawiona zgnilizny, dużej ilości sęków, śladów kory, krzywizny oraz pęknięć.

Poza tym stosujemy także wodoodporną płytę OSB do wykończenia ścian zewnętrznych oraz bale półokrągłe. Dzięki temu domki zapewniają wysoką izolację cieplną i akustyczną.

Jakie elementy małej architektury ogrodowej produkuje firma Drewform?

Głównie produkujemy altany i zadaszenia, ale także pergole i inne elementy zlecone nam przez Klienta. Zazwyczaj stosujemy przy tym drzewo iglaste, deski profilowane oraz bale półokrągłe. Zawsze impregnujemy drewno, dzięki czemu nasze wyroby zachowują swoją jakość na wiele lat.

Jakie rodzaju drewno można zakupić w firmie Drewform?

W Drewform sprzedajemy głównie:
- drewno konstrukcyjne BSH klejone warstwowo,
- drewno konstrukcyjne KVH,
- bale półokrągłe
- tarcicę i drewno lite,
- deski.

Wszystkie elementy drewniane produkujemy na wymiar według życzeń Klienta. Zapraszamy do kontaktu - firma Drewform.
Zasięg działania
Firma Drewform z lokalizacji: Kostrzyn nad Odrą świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(5 opinii) napisz opinię
R
Romek
Mają dobre ceny za drewno, które przycięli na miejscu dokładnie według mojego zamówienia.
K
kris1967
Kupiłem od nich drewno konstrukcje o bardzo dobrych parametrach. Surowiec nie kurczy się ani nie zmienia swoich wymiarów oraz jest wolny od wilgoci lub pleśni.
K
Kaja
Wykonali dla nas przepiękną altankę ogrodową, która jest nie tylko ładna, ale też solidna. Drewno świerkowe prezentuje się elegancko, a do tego jest pokryte impregnatem.
J
Joanna
Polecam ich do produkcji domków letniskowych. Nasza konstrukcja jest bardzo stabilna i dobrze izoluje ciepło wewnątrz obiektu. Domek został wykonany bardzo szybko i zgodnie z naszym projektem.
M
Mariusz
Więźba wyprodukowana przez ten tartak jest niezwykle wytrzymała i wykonana zgodnie z podaną przez nas specyfikacją. Firma dysponuje bardzo dobrze wysuszonym surowcem o odpowiednim poziomie wilgotności.

Słowa kluczowe