Dys-Pal Sławomir Waszkiewicz

Serwis stacji paliw

Budowa i wyposażenie stacji paliw
66-627 Dęby 3 lubuskie
(6 opinii) napisz opinię
Dys-Pal Sławomir Waszkiewicz
66-627 Dęby 3 lubuskie
NIP
9281362603
Telefon
Dys-Pal Sławomir Waszkiewicz

Informacje

Opis działalności firmy Dys-Pal Sławomir Waszkiewicz w Dęby
Właścicielem firmy Dys-Pal jest Sławomir Waszkiewicz. Siedziba działalności znajduje się w Dębach, na terenie województwa lubuskiego. Specjalizuje się w zakresie serwisowana i przeprowadzania napraw stacji paliw. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Firma Dys-Pal specjalizuje się w zakresie serwisowania urządzeń, które pełnią rolę na stacjach paliw. Do tego celu zakład został wyposażony w specjalistyczne zaplecze maszynowe pozwalające nam na sprawną lokalizację usterki i jej usunięcie. Dzięki wieloletniej obecności na rynku zdobyliśmy bogaty zakres wiedzy i doświadczenie niezbędne do świadczenia usług na najwyższym poziomie.

Nasza oferta obejmuje usługi, takie jak:

- budowa stacji paliw,
- montaż dystrybutorów,
- naprawy gwarancyjne i pogwarancyjne dystrybutorów,
- montaż osprzętu zbiorników podziemnych i naziemnych,
- montaż armatury zbiorników podziemnych i naziemnych,
- czyszczenie zbiorników,
- zagospodarowanie odpadów.

Dopełnienie oferty firmy stanowi zakładanie na stacjach paliw instalacji elektrycznych. Dzięki kwalifikacjom zatrudnianego zespołu służymy fachowym doradztwem i pomocą. Klientów informujemy o możliwości wdrążenia innowacji i nowoczesnych technologii, które pomogą w usprawnieniu działania stacji.

Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Dys-Pal w Dębach.

Aktualności

stacja paliw

16.07.2023

Jedną z naszych specjalności jest budowa stacji paliw. Klientom zapewniamy kompleksową obsługę w tym zakresie. Zajmujemy się między innymi zakładaniem instalacji elektrycznych, montażem dystrybutorów oraz osprzętu zbiorników podziemnych i naziemnych.

stacja paliw

14.04.2023

Jeżeli poszukujesz firmy zajmującej się montażem osprzętu oraz armatury zbiorników naziemnych i podziemnych to doskonale trafiłeś. Zapewniamy szybką i sprawną realizację zleceń w tym zakresie. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

stacja paliw

26.01.2023

Specjalizujemy się w naprawie urządzeń wykorzystywanych na stacjach paliw. W tym celu wykorzystujemy specjalistyczne maszyny i narzędzia, co pozwala nam na szybką i sprawną realizację zleceń. Zapraszamy do kontaktu.

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(6 opinii) napisz opinię
S
Sebastian
Rozbudowa stacji paliw dzięki Dys-Pal przebiegła sprawnie. Zadbali o dopilnowanie każdego etapu realizacji. Zdecydowanie polecam każdemu, kto ceni sobie profesjonalizm.
J
Janusz
Można im powierzyć każde zadanie związane z obsługą stacji paliw. Dys-Pal to specjaliści w swojej dziedzinie.
B
Błażej
Obsługa instalacji elektrycznych na stacji paliw nie jest dla nich żadnym problemem. Polecam.
M
Marceli
Korzystam z usług tej firmy w zakresie czyszczenia zbiorników. Dodatkowo oferują działania związane z gospodarką odpadów. Jestem bardzo zadowolony ze współpracy.
K
Krzysiek
Zleciłem firmie Dys-Pal montaż armatury zbiorników podziemnych. Poradzili sobie z tym zadaniem na medal. Polecam.
J
Julian
Dys-Pal to specjaliści w dziedzinie stacji paliw. Korzystam z ich usług od wielu lat i nigdy się nie zawiodłem. Pomogą w każdej nagłej awarii. Działają sprawnie i dokładnie. Polecam.