Apas FHU Zbigniew Sapa

Bramy i ogrodzenia z betonu oraz z automatycznymi napędami dla każdej posesji

Bramy i ogrodzenia
ul. Kolejowa 2a, 69-220 Ośno Lubuskie lubuskie
(9 opinii) napisz opinię
Apas FHU Zbigniew Sapa
ul. Kolejowa 2a, 69-220 Ośno Lubuskie lubuskie
NIP
5980002334
Telefon
Apas FHU Zbigniew Sapa

Informacje

Opis działalności firmy Apas FHU Zbigniew Sapa w Ośno Lubuskie
Firmę Apas założyliśmy już w 1991 roku na terenie Ośna Lubuskiego. Zajmujemy się montażem ogrodzeń betonowych i bram automatycznych. Właścicielem firmy jest Zbigniew Sapa. Zapraszamy.
Produkty i usługi
Od początku prowadzenia działalności jesteśmy związani z produkcją i montażem bram i ogrodzeń. Początkowo budowaliśmy przede wszystkim ogrodzenia betonowe, czy ażurowe. Z czasem dostęp do nowoczesnych rozwiązań w zakresie automatyki sprawił, że do naszej oferty dołączyły bramy i ogrodzenia wyposażone w napędy i systemy automatycznego otwierania.

Mając 30-letnie doświadczenie w branży, zapewniamy fachowe doradztwo w wyborze najlepszych i najtrwalszych ogrodzeń. Nasze konstrukcje to także elegancka wizytówka każdej nieruchomości.

Wykonujemy solidne zabezpieczenia dla właścicieli posesji prywatnych, czy firmowych. Oferujemy także montaż ogrodzenia na placu zabaw, boisku, placu budowy, czy na terenie osiedlowego śmietnika.

Osoby zainteresowane budową ogrodzenia zapraszamy do kontaktu. Nasza kadra wykona bezpłatny pomiar i kosztorys, a także pomoże dopasować materiał wykonania. Zajmujemy się budową fundamentów, aż po montaż wszystkich elementów konstrukcji.

W naszej ofercie znajdują się:
- ogrodzenia panelowe bez podmurówki,
- ogrodzenia panelowe na podmurówce,
- ogrodzenia modułowe z przęsłami,
- ogrodzenia z siatki,
- ogrodzenia ażurowe.
- bramy garażowe z napędem,
- bramy przesuwne,
- bramy uchylne.

Do naszych zadań należy także:
- serwis ogrodzeń wraz z konserwacją,
- montaż ogrodzenia na podstawie materiałów dostarczonych przez Klienta,
- budowa kojców dla zwierząt,
- obkładanie pomników kamieniem.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Gwarantujemy, że udostępniamy funkcjonalne i sprawdzone rozwiązania dla każdej posesji - firma Apas w Ośnie Lubuskim.
Zasięg działania
Firma Apas FHU Zbigniew Sapa z lokalizacji: Ośno Lubuskie świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
lubuskie, zachodniopomorskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(9 opinii) napisz opinię
Ł
Łukasz
Bramy robią bardzo solidne. Są wykonane z betonu o dużej wytrzymałości. Oczywiście wykonali montaż na terenie naszej firmy i w krótkim czasie na posesji pojawiło się naprawdę eleganckie ogrodzenie.
K
Kamil
Firma pomogła nam wybrać ogrodzenie, które byłoby w miarę tanie, ale także wytrzymałe, Zdecydowaliśmy się na siatkę. Przywieźli wszystko własnym transportem i wykonali montaż na terenie szkoły.
M
Michał
Polecam ich usługi. Na czas zjawili się na terenie mojej posesji. Mieli własne narzędzia do przygotowania podmurówki pod ogrodzenie.
R
Ryszard
Pełen Profesjonalizm, polecam w 100%
M
Maciej
Wybudowali u nas ogrodzenie ażurowe z pięknymi zdobieniami. Ogrodzenie jest bardzo trwałe i dobrze się trzyma. Firma wykonała specjalne wzmocnienie i zabezpieczenie.
M
Magda
Mają kompleksową ofertę dla Klienta. Zaprojektowali dla nas ogrodzenie z siatki. Byli także odpowiedzialni za wykonanie całej konstrukcji. Usługę zrealizowali na czas i zgodnie z ustaleniami.
K
Kinga
Właśnie firma Apas doradziła nam przy wyborze bramy z napędem. Znaleźli świetne rozwiązanie i napęd z czujnikiem, który zatrzymuje bramę jeśli ta napotka jakąś przeszkodę. To bezpieczne wyjście dla osób z dziećmi, polecamy!
M
Maja
Kupiliśmy od nich ogrodzenie z siatki na nasz plac zabaw. Firma zapewniła nam dostawę wszystkich elementów oraz montaż w bardzo przystępnej cenie.
K
Krzysiuuuu_786
Firma Apas wykonała dla mnie ogrodzenie betonowe z podmurówką. Sami wykonali wykopy pod ogrodzenie. Montaż zrealizowali bardzo sprawnie. Konstrukcja bardzo ładnie się prezentuje i jest zamontowana solidnie.