NIERUCHOMOŚCI LEWANDOWICZ DR AGATA LEWANDOWICZ

Nieruchomości
ul. Sienkiewicza 5, 69-100 Słubice lubuskie
(12 opinii) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(5)
(5)

Informacje

NIERUCHOMOŚCI LEWANDOWICZ DR AGATA LEWANDOWICZ działa w branży Nieruchomości. Siedziba firmy znajduje się w województwie lubuskim w miejscowości Słubice.
Pracownicy NIERUCHOMOŚCI LEWANDOWICZ DR AGATA LEWANDOWICZ udzielą Ci szczegółowych informacji na temat profilu działalności firmy, oferowanych produktów i usług. Skorzystaj z możliwości kontaktu poprzez email: lewandowicz.biuro@gmail.com lub telefon: (95) 711 92 70
Siedziba firmy NIERUCHOMOŚCI LEWANDOWICZ DR AGATA LEWANDOWICZ znajduje się pod adresem 69-100 Słubice ul. Sienkiewicza 5,. Jeżeli korzystasz z nawigacji GSP, pomocne mogą okazać się dokładne współrzędne geograficzne firmy: [kopiuj]
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych NIERUCHOMOŚCI LEWANDOWICZ DR AGATA LEWANDOWICZ.

Opinie

(12 opinii) napisz opinię
M
marian.n
Jestem zainteresowany kupnem mieszkania ( osiedle Europejskie Gorzow wlkp) 3 pokoje 55-75 m .wysoki parter lub 1-3 z windą garaż, miejsce do parkowania pojazdu
R
Rad
HEINRICH. Profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta na każdym kroku. Firma, której zależy na klientach. Polecam serdecznie.
B
B
W
buntownik bez wyboru
jestem zadowolony z usług biura agencji a ściślej osób z którymi miałem przyjemność współpracować które od początku do końca były pomocne i profesjonalne pozdrawiam i polecam
Z
zadowolony
Najlepsze agentki nieruchomości na świecie :-) Pozdrawiam
I
D
Iwona Dunajewska
Polecam wszystkim, rzetelność, profesjonalizm, indywidualne podejście do klienta, kontakt na wysokim poziomie, miła i sympatyczna obsługa. Godna Polecenia.
A
I
M
Aneta i Mariusz Aleksandrowicz
Serdecznie Polecamy usługi biura "Nieruchomości Lewandowicz-dr Agata Lewandowicz'. Pani Agata jest profesjonalistką w swojej branży, ale też serdecznym i dobrym człowiekiem. Fachowa i kompetentna obsługa.W każdej chwili mogliśmy liczyć na pomoc i poradę z jej strony, a także pani Marty. Z pełnym przekonaniem Polecamy ich usługi. Dziękujemy za wszystko.
E
K
Ewa K.
Wzorowo oceniam usługi biura Nieruchomości Lewandowicz. Bardzo dobry kontakt i współpraca. Profesjonalizm, rzetelność oraz indywidualne podejście do klienta na każdym kroku. Firma, której zależy na klientach. Polecam serdecznie.
A
K
Andrzej K.
Witam, miałem ogromną przyjemność skorzystać z usług firmy Nieruchomości Lewandowicz - dr Agata Lewandowicz i jestem bardzo zadowolony. Kontakt i współpracę z Panią Agatą i Panią Martą oceniam na wzorowy. Biuro, to okazało się firmą kompetentną, profesjonalną i rzetelną. Szczerze Polecam każdemu, kto szuka pośrednika w sprzedaży nieruchomości.
M
Marian
Profesjonalna usługa i terminowość realizacji zlecenia. Polecam serdecznie.
E
Emil
Profesjonalna usługa i terminowość realizacji zlecenia. Polecam serdecznie.
D
B
Darek Bałdowski
Współpraca na bardzo dobrym poziomie. Pełna profeska. Firma Godna Polecenia.
G
Grażyna
Serdecznie dziękuję za bardzo atrakcyjne warunki kupna nieruchomości . Bardzo mocno Polecam Nieruchomości Lewandowicz ze Słubic .
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.