Pol-Pland. Zakład produkcji plandek. Kosmala W.

W stałej ofercie posiadamy materiały o różnej gramaturze i kolorach

Plandeki
ul. Transportowa 11, 69-100 Słubice lubuskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Pol-Pland. Zakład produkcji plandek. Kosmala W.

Informacje

Opis działalności
W Pol-Pland działamy na rynku już od 2008 roku, nieprzerwanie oferując naszym klientom własnej produkcji hale namiotowe i namioty, plandeki samochodowe oraz materiały reklamowe. Nasz zakład znajduje się w Górzycy na terenie województwa lubuskiego, a założycielką jest Wiesława Kosmala. Zapraszamy do przeczytania oferty.
Produkty i usługi
W Zakładzie Produkcji Plandek Pol-Pland zajmujemy się produkcją hal namiotowych i namiotów, plandek samochodowych, materiałów reklamowych i innych wyrobów z plandek na życzenie klienta. Produkujemy hale o różnym przeznaczeniu i wielkości. Znane są udane realizacje hal o przeznaczeniu cateringowym i sportowym jak korty tenisowe i lodowiska.

Zastosowanie profili aluminiowych daje możliwość szybkiej rozbudowy produkowanych przez nas hal, nadaje konstrukcji estetykę oraz dużą funkcjonalność. System ten pozwala na długotrwałą eksploatację namiotów.

Obiekty konstruowane i montowane przez naszą firmę wyróżnia wysoka jakość materiałów, zaawansowana myśl techniczna, wytrzymałość i bezpieczeństwo, wykorzystywane przez nas materiały spełniają najwyższe wymagania użytkowe. Uwzględnione są polskie i europejskie normy dla konstrukcji tymczasowych i polska norma budowlana.

Firmę naszą tworzą specjaliści o wieloletnim doświadczeniu w zakresie obróbki metali i plandekarstwa. W procesie produkcyjnym naszej firmy liczy się przede wszystkim precyzja, oraz wysoki standard wykończenia.

Nasze produkty znajdują zastosowanie zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również w różnego typu przedsiębiorstwach i nie tylko.

Zapraszamy serdecznie do wizyty na naszej stronie internetowej, gdzie znaleźć można więcej szczegółów dotyczących oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
pyrzycki, myśliborski, Szczecin, Świnoujście, gorzowski, kołobrzeski, sulęciński, słubicki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń